RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada çocuğu olduğunu görmek, iş konusunda büyük bir gelişme yaşanacağına ve kişinin yeteneklerini herkese gösterme fırsatı bulacağına işarettir. Yeni atılımların ya da iş ile ilgili yeni terfilerin kapıda olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda gelecek planlarının da yapılacağını ve parlak bir hayata sahip olunacağını da müjdeler. Kişi rüyasında çok sayıda çocuğu olduğunu görürse zenginleşir ve malı artar. Rüyasında çocuğu olduğunu ve ona süt emzirdiğini gören kişi ise çok yakın zamanda büyük bir mutluluk yaşar.

Rüyada Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Kız çocuk sahibi olduğunu görmek çok kısmetli ve bereketli bir hayata kavuşmak anlamına gelir. Kız bebek sahibi olmak müjdeli ve büyük sevinçlere neden olacak haberler almaya da işaret eder. Rüya sahibinin her türlü derdinden uzaklaşıp, ailesi ile neşe içinde geçecek bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Çok kısa zaman, içinde gelecek büyük bir habere işaret eder ve rüya sahibi hamile değilse, gerçek hayatında büyük bir mirasa hak kazanacağına da delalettir. Bu rüya aynı zamanda maddi açıdan bolluğa işaret eder

Rüyada Başkasının Çocuğu Olduğunu Görmek

Başak birinin çocuk sahibi olduğunu gören kişi yaptığı iş ile ilgili büyük ve önemli bir toplantıya katılır, yolculuğa çıkar ve geleceği ile ilgili büyük değişiklikler içeren kararlara imza atar. Bu rüya aynı zamanda kişinin yaşadığı hayata dair endişeleri olduğunu da gösterir.

Rüyada İkiz Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyasında ikiz çocuğu olduğunu gören kişi sürekli kararsızlıklar yaşar ve geleceği ile ilgili doğru adımlar atamaz. Kendisi ile çatıştığı gibi, kişinin çevresi ile de uyumsuzluk yaşadığına işaret eder. Rüyasında ikizi olduğunu gören bayanın çevresinde dedikodusu yapılır ve iftiraya uğrar. Yaşlı bir kimse ikizi olduğunu görürse, mal kaybına uğrar. Genç bir erkeğin ikiz çocuğu olduğunu görmesi ise, büyük bir fırsatla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: