RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuğunu Görmek

Rüyada çocuğunu görmek, rüya sahibinin baskın olan merhamet duygusuna ve acıma hissine işaret eder. Rüya sahibi saman alevi gibi parlayıp sönen, düşmanına dahi kin besleyemeyen, kötü kalpli ve art niyetli kişiye bile iyimser yaklaşık, onu anlamaya çalışan kişi olarak tasvir edilir. Rüyasında çocuğunu gören kendisine yapılan en büyük haksızlıklarda bile kimseye çok ağır laflar etmeyen ve kötü söz söylemeyen kişidir. Olur da eğer öfkesine kapılıp kötü bir davranışta bulunur ya da söz söylerse sonradan çok pişman olup, kendisine büyük haksızlık etmiş kişiden bile özür diler. Rüya sahibi için hiçbir şartta ve koşulda kendini bozmayan kişi olduğu söylenebilir.

Rüyada Erkek Çocuğunu Görmek

Güç ve kudret sahibi olmaya, toplumda herkesin çekindiği ama bir o kadar da saygı duyduğu ve sevdiği kişi olarak yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi ağırbaşlılığı ve vakur duruşu ile pek çok insanın ilk etapta kendisinden çekindiği kişidir fakat kendisinden çekinen bu kişiler zamanla aslında özünde ne kadar yumuşak kalpli ve merhametli olduğunu fark edeceklerdir.

Rüyada Kızını Görmek

Hayra ve mutluluğa delalet eder. Rüya sahibinin karşısına iyi kişiler çıkacağı ve bu kişilerden yardım göreceği anlamına gelir. Sevinç yaratacak müjdeli ve sürpriz gelişmelere işaret eder.

Rüyada Çocuğunu Ölmüş Görmek

Rüyanın tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibi eğer gerçekten bir çocuk sahibiyse ve rüyasında ölen çocuk kendi çocuğuysa o halde çocuğunun uzun bir yaşamı olacağına tabir edilir. Eğer rüya sahibinin çocuğu olmadığı halde böyle bir rüya gördüyse o halde bu rüya, kendisinin ömrünün uzadığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çocuğunun Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hak yoluna dönmesine ve bundan sonra da hiçbir nedenle hak yolundan ayrılmamasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çocuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ELİF (29 Ocak 2014 saat: 11:40)

    üzerime güzel siyah saçlı bir kuma geldiğini görüyorum.geldiği ilk günmüş gibi. aile fertleri ve kocama bu çok normal geliyor. kayınvalidem takı almış benden habersiz kumama. yatak odasında aynı yatağa girmiş görüyorum.bende üzülüyorum ve kızgınım ama belli etmiyorum. kumam alışverişe gitmek istiyor bende para vericem 100 tl . daha sonra parası olduğunu görüyorum ve bundan vazgeçiyorum. kayınvaldem aramızda bir sorun çıkmaması için ara bulmaya çalışıyor. o sırada erkek çocuğum yatak odasında düşüyor ve ayağı burkuluyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,