RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada çocuğunun kaybolduğunu görmek, kişinin uzun zamandır maddi açıdan kendisine sıkıntı yaratan birinden kurtulmasına, aynı zamanda da çok cömert bir kişiden destek göreceğine yorulur. Rüyanızda çocuğunuzun kaybolduğunu görürseniz, gönül ilişkinizde aradığınız kişiyi bulursunuz, talihiniz açılırken aldığınız tüm haberler de yüzünüzü güldürür. Genel olarak iyi ve güzel zamanlarla geçen bir döneme girildiğine işaret eden rüyanın olumsuz yorumu ise, aniden yaşanacak bir maddi krize, saklanan bir takım sırların uluorta açığa çıkacağına, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine dairdir.

Rüyada Çocuğun Suda Kaybolduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi işinde istediği makama yükselir ve geliri de artar. Beklenmedik bir mala ve kazanca da işaret eder. Sahip olunan arkadaş ve dostların vefalı kimseler olduğuna, aşk hayatında karşılıklı sevginin arttığı bir döneme girildiğini işaret eder. Maddi sorumluluk duyulan bir kimseden uzaklaşılır. Aksi yorumlara göre de, kişinin çok yakın bir akrabadan hiç ummadığı şekilde bir zarar görüp üzüleceğine, maddi olarak tükenmeye ve çevrede fitnelik yapan kişilerin bulunduğuna delalettir.

Rüyada Çocuğunun Ayakkabısının Kaybolduğunu Görmek

Rüyanızda çocuğunuzun ayakkabısının kaybolduğunu görürseniz, tüm işlerinizde veriminiz artar, çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir haber almanıza ve beklediğiniz güzel günlerin geleceğine yorulur. Aynı zamanda pek çok hayırlı iş ile meşgul olup, gelirin artacağına da işaret eder. Hem mevki edinmeye, hem de şans açısından iyi bir dönemde olunduğuna delalettir. Olumsuz olarak rüyayı gören kişinin istemediği bir durumla karşı karşıya kalıp, bir seçim yapmak zorunda kalacağına, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Çocuğunun Denizde Kaybolduğunu Görmek

Çocuğunu rüyasında bir denizde kaybolmuş olarak gören kişi helal paraya sahip olurken, zenginliği ile de imrenilecek bir hayata kavuşur. Rüyayı gören kişi çocuk sahibi ise, evladının çok merhametli ve aynı zamanda vefalı biri olacağına yorulur. Bekar ise hayırlı ve iyi huylu bir çocuğa sahip olur. Alimlerin olumsuz yorumlarına göre ise, fukaralıkla geçen bir ömre, her konuda beklenmedik aksiliklerle karşılaşmaya ve elemden kurtulamamaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!