RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Arabası Görmek

Rüyada çocuk arabası görmek, bir işe niyetlenileceğini ancak zamanı gelmediği için sabırsızlık göstermek yüzünden işin biraz daha sorunlu hale dönüşeceğini bildirir. İş alanında plansız ve programsız çalışmanın neticelerinin maddi anlamda kayıplara neden olabileceğini ifade ederken, özel hayat için tam tersi şekilde yorumlanır ve bir gebelik müjdesi manasına gelir. Kişinin çocuk sahibi olması kadar, torun görmek, aile üyelerinden birinin doğum yapmasının haberini almak gibi anlamlara da gelir. Evli çiftler için çocuk arabası bir anda ev almak için kredi çekmek veya taksite, borca girmek, geleceğe yönelik adımlar atmak, birikim yapmak demektir. Bekar kişiler için daha önce evlilik yapmış, çocuğu olan bir kısmetlerinin çıkacağını ve bu kişiyle görüşmeye başlayacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuk Arabası Almak

Çocuğu olanlar için ekstradan çıkacak bir masrafa yorumlanır. Hiç hesapta olmayan bir giderin kişinin elini daraltsa bile manevi olarak moralini yükselteceğini işaret eden rüya, aile bağlarının çok güçlü olduğu bir ortamda büyüyen rüya sahibinin kendi ailesini de aynı şekilde yaşatmak için uğraş vereceğini, onların eksiklikleri olmasın diye gece gündüz çalışacağını bildirir. Birden fazla çocuk sahibi olmayı istemenin de ifadesi olan rüya, yaşı kişiler için torun müjdesidir.

Rüyada Çocuk Arabası Bulmak

İçi boş çocuk arabası bulmak hayır yapmak demektir. Aynı zamanda bir şüpheye de dikkat çeker ve yakın çevreden birinin söylediği yalanları fark eden rüya sahibinin bir müddet akıl karışıklığı yaşayacağını, insanlara olan güveninin kısmen azalacağını bildirir. İçinde çocuk olan araba bulmak ise beklenmeyen gebelik müjdesiyle sevince boğulmak demektir.

Rüyada Çocuk Arabası Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocuk sahibi olmak isteyen ama olamayan kişilerin sıklıkla gördüğü bir rüyadır. Özellikle fiziksel nedenlerden ötürü çocuğu olmayan bayanların bilinçaltlarından kaynaklı olarak sürekli çocuk arabası olan rüyalar görmeleri oldukça normal karşılanmaktadır. Diğer yandan kişilerin evlat isteklerine, aile kurma hayallerine dair bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!