RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada çocuk bezi görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kız ise eğer, hayırlı bir kısmet bularak düğün dernek kurup evliliğe adım atmaya ve hayırlı ve mutlu bir ömür sürmeye delalet edilir. Rüya sahibi evli bir kadınsa, uzun zamandır beklediği hayırlı  bir habere, bir çocuk sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada çocuk bezi görmek, insanların ilk duydukları zaman sıkıntıya girmesine ve çok büyük endişe yaşamasına sebep olan ancak daha sonra yapılan yanlışlığın ortadan kalması ve gerçeklerin ortaya çıkması ile mutlu olmaya işaret edilir.

Rüyada Çocuk Bezi Değiştirmek

Rüyada çocuk bezi değiştirmek, iş hayatında ve aile hayatında rüyayı gören kişinin, karşısına çıkan sorunlara saçmasapan ve işe yaramayan çözümler üretmesine ve bu yüzden emeklerinin ve çabalarının boşa gitmesine yorulur. Aynı zamanda, başka insanlardan yardım isterken çocuk gibi davranışlar sergilemesine işaret edilir.

Rüyada Çocuk Bezi Almak

Rüyada çocuk bezi almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar için farklı çalışma yöntemleri bulunması ve kullanılması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Kirli Çocuk Bezi Görmek

Rüyada kirli çocuk bezi görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sıkıntılara girmesine, derin ve büyük sorunlar yaşamasına ve geçmişinde saklı olan büyük bir sır yüzünden acılar çekmesine tabir edilir.

Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada zıbın görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı iş ile ilgili olarak beklenen bir haberin yada mesajın en kısa sürede geleceğine ve çok güzel işlerin yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Zıbın Almak

Rüyada zıbın almak, rüya sahibinin elindeki birikim ile yeni iş kollarına gireceğine ve şansın bu aşamada yaver gideceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!