RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Doğurmak

Rüyada çocuk doğurmak, rüyada görülen çocuğun cinsiyetine bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, çok güzel, hayırlı ve bereketli olaylar ile karşılaşacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder. Eğer rüya sahibi erkek çocuk doğurduğunu görürse, çok kötü, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine yorumlanır.

Rüyada İkiz Çocuk Doğurmak

Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir çalışma ya da ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok küçük bir miktar para kazanacağına, bu sayede çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuk Doğurmak ve Emzirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına ve bu güçten yararlanarak çevresindeki insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına tabir eder.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı dönemler yaşayacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çocuk Doğurduğunu Görmek

Görülen çocuğun cinsiyetine göre yorumlanır. Rüyada kız çocuk doğurmak, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşılacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine ve endişe veren olayların biteceğine işaret eder. Eğer erkek çocuk görülürse, çok kötü durumlarla karşılaşıp zor durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Çocuk Doğurmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ebru (23 Aralık 2014 saat: 11:09)

    Rüyamda doğum yapmisim ve bir erkek çocuğum olmuş ama çok mutluyum ve bebeğim sürekli bana gulumsuyor ve cok tatli bi bebek uuyudugunu gördüm ve uyandığında onu emziriyorum kendi saclar imida gördüm ruyamda ve herkes mutluydu en başta sonra akendi annem ve kuzenimin eşinin tartistigini gördüm ..

  2. arzu (11 Ocak 2014 saat: 00:04)

    merhaba.rüyam şu şekilde.yaklşık 10 yıldır görmediğim ama çok sevdiğim yurtdışında yaşayan yabancı uyruklu arkadaşımın türkiyeye geldiğini ve hamile olduğunu gördüm.bereber eski resimlerimize bakıyoruz.çevreyi gezip dolaştırmak istediğimde hep onu bulamıyor ve kaybediyordum ve hamile olduğu için endişe ediyordum.en sonunda çok kalabalık bir ortamda kendisni buluyorum artık hamile değil bebeği doğmuş ama bebeği görmüyorum.arkadaşım da gayet iyi bir sürü alışveriş yapmış saçlarını sarıya boyatmış.kendisine kızıyorum ya bişey olsaydı diyerek ve bensiz vakit geçirdiği için.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,