RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Düşürmek

Rüyada çocuk düşürmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kadın ya da erkek oluşuna bağlı olarak yorum da, rüyanın anlamı da değişkenlik gösterir. Bir erkek rüyasında çocuk düşürdüğünü görürse, rüyası hayırlara yorulur ve kendisi için çok güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Başarılı, güçlü ve azimli olmaya tabir edilir. Oysa bir kadının bu rüyayı görmesi iyi değildir ve şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak hayırlara delalet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının yolunda gideceğine, istediklerine kavuşacağına, işinde çok mutlu ve başarılı olup terfi edeceğine, aile içinde problemleri varsa çözüleceğine işaret eder. Sıkıntının ve derdin bitmesi ile yorumlanır.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada düşük yaptığını görmek de aynı anlama gelir ve rüya sahibinin çektiği zahmetin biteceği, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağı, dünya mallarına ve nimetlerine kavuşup rahat edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, erkek için sevince, esenliğe ve rahatlığa delalet ederken, kadın için üzüntüye, derde, sıkıntıya ve hastalığa yorulur.

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada bebek doğurmak da tek şekilde tabir edilmez. Kız bebek, büyük kısmet, şans, mutluluk ve hayır olarak yorumlanırken erkek bebek tam tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin başına bir takım tatsız olayların geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak, sevinçli ve mutlu haberler almaya, başarılı olmaya, hayallerine ve isteklerine kavuşmaya, mal ve rızık elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin çok memnun olacağı sözler duyup kendini iyi hissedeceği anlamına gelir.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olduğunu gören kişi yaşadığı çaresizlikten ve yalnızlıktan kurtulur, içine düştüğü karamsar düşünceleri de kafasından atarak moral bulup, canlanmaya başlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,