RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Kaçırmak

Rüyada çocuk kaçırmak tat kaçıracak haberler almak veya kişinin neşesine gölge düşürecek durumlar yaşamakla tabir edilir. Rüya sahibinin başına gelmese bile, yakınlarının yaşadığı olumsuz olayların etkisinde kalacağını, bu kimselere yardım etmek için uğraşsa da elinden bir şey gelmeyeceği için çaresiz kalacağını delalet eder. Kişi kendi çocuğunu kaçırıyorsa, gerçekte de evladının bir ayıbını yahut hatasını görüp onu gizlice uyaracak ve konuşacak demektir. Çocuğu ile yakından ilgilenen ebeveynlerin bugünlerde daha fazla iletişim kuracaklarının altını çizer. Başka birinin çocuğunu kaçırdığını görmek ise bir sırra ortaklık etmek, birinin ağzından tanınan bir arkadaşla alakalı çok gizli bilgiler duymak manasındadır. Çalışılan iş yerinde otoriteye karşı gelineceğini, doğruların peşinden giderek hakkını savunacak olan rüya sahibinin bir anda herkesin gözünde kahraman olacağını işaret eder. Bekar kişiler için ebeveynlerinin izni olmadan herhangi bir işe girişmeyeceklerini ve evlilik kararlarında da ailelerinin sözünden çıkmayacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuk Kaçırıldığını Görmek

Sürekli olarak biriyle kıyaslanılan rüya sahibinin bu kimseye karşı bir öfke duyacağını ancak daha iyi olabilmek için kendince bir yarışa gireceğini bildirir. Hayallerinin gerçekleşmesi için engelleri doğru şekilde aşmak isterken zaman zaman nefse yenik düşüleceğini ve aşırı hırs yapmak nedeniyle bazı kayıplar yaşanabileceğinin de altını çizer. Tanıdık bir çocuğun kaçırıldığını görmek ev içinde yaşanacak bir tartışmada taraf tutmak zorunda kalınacağını, bu durumun ebeveynlerden birini üzeceğini delalet eder.

Rüyada Çocuk Bulmak

Sokakta kaybolmuş bir çocuk bulduğunu ve ailesini aradığını görmek bir hayır kurumu için gönüllü çalışmalar yapılmaya başlanacağını, bu sayede maneviyatını zenginleştirecek olan rüya sahibinin inancıyla, davranışlarıyla pek çok kişiye örnek teşkil edeceğine yorumlanır. Dini bütün biriyle evlenmek, kısa zaman sonra evlat sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada Çocuk Kaçırmanın Psikolojik Yorumu

Kişiyi içten içte rahatsız eden bir otoritenin varlığına dikkat çeker. Bu otorite aile içinde olabileceği gibi, kişinin iş yaşamında kendisine engeller çıkaran ve psikolojik baskı yapan bir yönetici ya da iş arkadaşına da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!