RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Kaybetmek

Rüyada çocuk kaybetmek, özellikle evladı olanların ev içinde yaşanacak bazı tartışmalarda kırıcı tavırlar sergileyebilecekleri konusunda uyarı olarak görülmelidir. Çocuk yetiştirme, ev geçindirme gibi konularda eşle farklı düşünmekten kaynaklı şekilde çıkacak çatışmaların evdeki huzuru olumsuz yönde etkileyebileceğine işaret eden rüya, geçici sorunların fazla büyümemesi için herkesin daha uzlaşmacı olması gerektiğinin altını çizer. Etraftan gelen laflarla hareket etmemek gerektiğini, sağduyuyu elden bırakmadan, olayları neden-sonuç ilişkisi içinde değerlendirmenin fayda sağlayacağını bildirir. Çocuk sahibi olmayan kişilerin bu rüyayı görmeleri, evlilik hayallerinde ya da yuva kurma konusundaki düşüncelerinde değişiklikler yaşayacaklarını, bazı planlarını ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuk Bulmak

Kaybolmuş bir çocuk bulmak, eğitim alanında çalışacak olmanın işareti olarak değerlendirilirken, gençlerin eğitim alanında öğretmenlik gibi mesleklere yönelmeleri halinde başarılı olacaklarını bildirir. Kaybolmuş çocuk bulup, ebeveynlerine teslim etmek ise tanımadığı birine hayrı dokunacak olmanın, yapılan bir iyilik sonrasında dua almanın, sevap işlemenin de tabiridir. Rüya sahibinin temiz bir kalbe sahip olduğunu, hak yemeden yaşadığını, herkesle iyi geçinen, saygılı bir birey olarak yaşantısını sürdürdüğünü delalet eder.

Rüyada Çocuk Görmek

Yaşam sevincini artıracak her türlü gelişmenin işareti olan rüya son derece hayırlıdır. Evlat sahibi olmak, hamile kalmak yuva kurmak gibi anlamlara geldiği gibi, kişinin yeni sorumluluklar alacağı bir döneme girdiğini de haber verir. İş yaşantısında büyümenin, gelirdeki artışa sevinmenin, iyi haberler almanın da habercisidir. Özellikle ev içinde neşeyle karşılanacak olayların vuku bulacağını, bu dönemde rızkın artacağını, kısmetlerin çoğalacağını da müjdeler.

Rüyada Çocuk Kaybetmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı sorumluluk içinde olan ve kendilerini zaman zaman köşeye sıkışmış hisseden, çaresizlik duyguları içinde olan kimselerin kaygılarını işaret eder. Endişeli bir özel hayatın ifadesi de olan rüya, kişinin kendisi dışında sevdiği insanlar için de endişelendiğini, korumacı biri olduğunu ve her şeyi kontrol etmek istediğini fakat zorlandığını belirtir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!