RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Öpmek

Rüyada çocuk öpmek, kişinin hayatındaki kimseler üzerinde ciddi bir gücünün olduğuna ve onlara isteklerini kolayca yaptıracağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine işarettir. Özellikle çevresinde moralsiz veya üzgün olan insanlara da yardımlarda bulunarak mutluluğunu başkaları ile de paylaşacağına alamet eder. Çocuk öptüğünü gören kişi bayansa hamile kalır ve kız evladı olur. Bekar erkekler için de çocuk sahibi biri ile evlenmek anlamına gelir. Küçük başlayan ama sonradan büyüyen ticari bir hayata da alamet olan rüya kişinin kendi gücünü ortaya koyacağı gelişmeler yaşayacağını da tabir eder.

Rüyada Kız Çocuğu Öpmek

Uzaktan gelecek önemli ve güzel bir habere, kişinin ailesi ile ilgili bir konuda onlara yardımcı olacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına alamet eder. Sağlık problemi yaşayarak hayatına devam edemeyen kişilerin girecekleri iyileşme süreci sonrasında yeniden eskisi gibi güçlü kuvvetli olacaklarına da işaret eden rüya, gerçek yaşamında çocuk sahibi olmak isteyenlerin mutlu haberler alacaklarına ve tez zamanda kucaklarına kendi çocuklarını alacaklarına da yorumlanır. Düşmanlardan uzak, tamamen sevdiği kimselerle hayatını geçirecek olan kişilere de yorulur.

Rüyada Erkek Çocuğu Öpmek

Kişinin aşk yaşamı ile ilgili konularda karar vereceğine, özellikle süre gelen ilişkilerine yeni bir yön kazandıracaklarına, evlilik için adım atacaklarına alamettir. Ev sahibi olmak ve geleceğe dönük planlar yapmak anlamına da gelen rüya, anne baba onayı alınarak yapılan önemli işlere ve sonrasında gelecek başarılara da tabir edilir.

Rüyada Çocuk Öpmenin Psikolojik Yorumu

Evlat özlemi içinde olan ve çocuk sahibi olmak için pek çok yol deneyen kişilerin bilinçaltlarını ortaya koyan rüya, kalabalık ailelere duyulan özlemlerin ve kişinin sevgi ihtiyacının da göstergesidir. Kendi yuvasını kurmak ve kendi ailesiyle mutlu olmak isteğinin rüyada dışa vurulmuş halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,