RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Sevmek

Rüyada çocuk sevmek, rüya sahibinin merhametli ve iyi kalpli birisi olduğunu ve tüm hayatını güzel amellerle geçireceğini göstermektedir. Rüyada tanıdığı bir çocuğu seven kişi, o çocuğun ailesinden bir iyilik görür veya kendisi zor durumlarında olanlara yardım eder. Tanımadığınız bir çocuğu sevmeniz ise, sizin de bir çocuğunuz olacağına veya çocukları ilgilendiren bir konuda başarılı birtakım işler yapacağınıza işaret eder. Rüyada, bebek sevmek, çevrenizde bulunan bir kadının hamile kalacağına veya hamile birisi varsa erkek çocuğu sahibi olmasına işaret eder. Rüyada çocuğun saçını okşamak, güzel ve müjdeli haberler alacağınızın, bir bebeği kucağa almak ise muhtaç bir insana yardım edeceğinizin habercisidir.

Rüyada Çocukla Oyun Oynamak

Rüyada çocuklarla oyun oynamak, temiz bir kalbe sahip olmaya veya kişinin tanımadığı bazı kimselere yakınlık göstereceğine işaret eder. Rüyada çocuklarla saklambaç oynadığını gören kişi, bir sırra vakıf olur ve o sırdan kimseye bahsetmez. Sek sek oynamak, inişli çıkışlı olaylar yaşayacağınıza, kovalamaca oynamak ise, hareketli bir dönem geçireceğinize işarettir. Rüyada çocuklar olmadan oyun oynamak ise, insanlarla alay eden ve kibri yüzünden kimsenin sevmediği, kötü bir adamın göstergesidir.

Rüyada Sevgilisini Sevmek

Rüyasında sevgilisini seven kimse, dünyada ona kavuşur ve ilişkileri ciddi bir boyut kazanır. Aşık olduğu kişiyi seven kimse, bir rahmete kavuşur. Bekârlar için bu rüya evliliktir. Rüyasında tanımadığı bir kişiye aşık olan ve onu seven kişinin muradı hasıl olur. Bu rüya kısmetinizin açılacağına delalet eder. Tanımadığı bir kimseyi sevmek ise, toplum içinde yükselmeye ve güzel bir adla anılmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Çocuk Sevmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada çocuk sevmek, rüya sahibinin içindeki merhameti ve insan sevgisini göstermektedir. Bu rüya her işini barışçıl yollardan halletmeye çalışan, toplum içinde bozgunculuk yapmaktan hoşlanmayan, iyi niyetli bir kimsenin yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!