RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Uyutmak

Rüyada çocuk uyutmak, gelecekte iyi işler yapmak ve başarıya ulaşmak demektir. Rüyayı gören kişi için müreffeh bir hayatı simgelerken, aile yaşantısında huzur dolu günler geçirileceğini, belli bir düzende, sakinlikte geçecek günlerin kişinin motivasyonunu da yükselteceğini ifade eder. Ayaklarında sallayarak çocuk uyuttuğunu görmek, iş konusunda kalıcı bir mevkiye yükselmek veya kariyer konusunda sağlam adımlar atmak demektir. Kollarında çocuk uyutmak ise sevgi ve şefkat dolu, huzurlu bir evlilik gerçekleşeceği anlamına gelir. Bekar kimseler için çocuk uyutmak, ailelerinin maddi anlamda desteğini alarak kendi işlerini kuracaklarına müjdelenir. Başkasının çocuğunu uyuttuğunu görmek ise hayır işleri yapmaya, insanların saygısını kazanmaya, merhametli, şefkatli biri olarak tanınmaya tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Uyutmak

Hayatını tamamen kendi doğrularına göre yaşayan ve ailesi de dahil olmak üzere, kimseden destek almadan geleceğini inşa eden kimselerin gelecekte çok güçlü bir mevki elde edeceklerine alamettir. Alın teri ile çalışan, hak yemeden herkese eşit muamele eden kimselerin ailelerinin gözünde de saygın bir duruma yükseleceklerine, dürüstlükten ödün vermeden çalışarak hayal edilen işlerde her zaman tercih edilen kimseler haline geleceklerine ifade edilir. Bir erkek bu rüyayı görürse tez zamanda yuva kurar. Bekar kimseler için aile işlerini devralacaklarına ya da aile desteği ile kuracakları bir işte çok büyük kazançlar elde edeceklerine tabirdir.

Rüyada Kız Çocuk Uyutmak

Hasret çekilen bir kimseyle buluşmak, özlem gidermek anlamındadır. Yurt dışında gelecek yatılı misafirlere de yorumlanır. Finansal zorluklar ile mücadele eden kimselerin eşleri veya işlerinin ailelerinden gelecek maddi destek sayesinde yeniden toparlanarak durumlarını düzeltme imkanı bulacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuk Uyutmanın Psikolojik Yorumu

Aile kavramının önemine vurgu yapan rüya, kişinin çocuk hasreti çektiğine veya çocuklarına karşı aşırı ilgili olduğuna yorumlanır. Koruyucu kimliği ön planda olan kimselerin sevdiklerini korumak için çaba gösterdiklerini, fazlasıyla fedakar bir yapıda olduklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!