RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuklar Görmek

Rüyada çocuklar görmek, bolluk, bereket, neşe, keyif, sağlık ve ağız tadı olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının eğlenceli geçeceği veçocuklar kadar şen olacağı kısmetler alacağı anlamına gelir. Bu rüya şans ve uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin temiz, saf ve iyi niyetleri olduğuna, içinde hiç hile, fesat ve kötülük taşımadığına işaret eder.

Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek, dünya nimetlerine sahip olmaya, saflığa, ruhun ve kalbin güzelliğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin güzel dilekleri ve duaları olduğu, hiçbir şartta ve koşulda ümitsizliğe ve karamsarlığa düşmediği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuğu görmek, rüya sahibinin yaptığı bir iş dolayısıyla başarılı olacağı bundan sonra da gururlanacağı, kibirleneceği, insanlara tepeden bakacağı anlamına gelir. Kişi, bu davranışları ile kendisini seven ve değer veren insanları hem çok gücendirecek hem de çok şaşırtacak demektir.

Rüyada Kucağında Erkek Bebek Görmek

Rüya sahibinin kucağında bir erkek bebek görmesi ya da erkek çocuk taşıdığını görmesi, şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin başına bir takım üzücü olayların geleceği şeklinde açıklanır. Üzüntü, sıkıntı, darlık ve hastalık olarak kabul edilir.

Rüyada Çocuğunu Sırtında Taşımak

Rüyada çocuğunu sırtında taşıdığını gören kişi, belini bükecek, uykularını kaçıracak ve saçlarını beyazlatacak kadar büyük bir sorumluluğun altına girecek, sonra da bu yükün altında ezilecek demektir. Rüya sahibinin daha sonradan çok pişman olacağı ve düşüncesizlik olarak değerlendireceği bir karar alması ile tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Hasta Görmek

Rüyada çocuğu hasta görmek ya da başka bir değişle hasta çocuk görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, isteklere ve arzulara kavuşamamaya, kurtuluşu görememeye ve kedere boğulmaya delalet eder. Uğursuzluk demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Çocuklar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Fatma (16 Ekim 2015 saat: 12:11)

  Adalara benzer biyerdeydim hava hafif yagmurlu gbiyfi. Babam yasamıyo,annem babam ben ve eski esim bisiklet kiralamısız fakat ben market gbi byerde kalıp oyalanyrum tabi onlar bu arada gdiyor. Elimde kagt paralar var markette bozdrmaya calsyrm sanrm ama bana fazla para verylar. Sonrasnda bsiklete bnip asagi dogru inyrm ailem yok ama cocuklar var cok guzeller anneleryle brlkte akabinde tekrar sapka gbi bsi aliyrm ordan geld yere donuyrm bu arada telefnumu kaybettgmi farkedyrm. Gttmde ailem telfmuda bulms beni bekliyolardi. Kndmi tuaf hssettgmden paylasmak istedm. Rabbim hayrlara clarsn insallahh. Simdiden tesekkurler…

 2. Hasret (17 Eylül 2015 saat: 12:35)

  Ruyamda almanyaya gitmisim hoslandigim cocugun evine bi ciftlik gibi bi yer onla konusuyorum o eve cirkin bi kiz getiriyor ole takilma amacli kiz turk oluyor sonra bunlar bi odaya geciyo tekrar geliyolar ailen yokmu diyorum eve nasil kiz getiriyorsun onlar baska evde kaliyorlar diyor sonra o eve kardesim bi arkadasim daha geliyor cocuklari ile birlikte cocuklari erkek sonra o kiz tekrar geliyor. Bunlar bi odaya geciyor sanirim birlikte oldular ben cocuklarla ugrasiyorum yaramazlik yapmasinlar diye zorla gonderiyorum onlari ben yine cocukla yalniz kaliyorum gerisini hatirlamiyorum

 3. fatih (07 Mayıs 2015 saat: 08:35)

  toplamda üç yetişkin kişiydik ve yanımızda 5 tane kadar çocuk vardı. su kenarında yürüyorduk, çocuklardan birisi kısa saçlı,sarışın, yeni yürümeyi öğrenmiş, paytak paytak yürürken birden suya düştü fakat hiç çırpınmadı ve ben tutup sudan çıkardım.yanımdakilerden birisinin sırtına verdim.

 4. arzu (29 Mart 2015 saat: 10:26)

  Ben arzu 18 yaşındayım bir taksi durağı/otpgar gibi bir yerdeydim insanlar vardı yanlız etrafta dolasan 3 tane küçük çocuk vardı biri kız ikisi erkek.. Ama iki çocuk yani biri kız biri erkek olanla birz konuşup ellerinden tutup giselere götürdüm diğer erkek çocukla daha sonra karşılaştım bir arabanın kapısında bekliyodu ama kimin arabasıydı icindeki kimdi bilmiyorum sonra çalıştığım yerin patronunuda gördüm rüyamda yanıma gelip getirdiğin çocuklar heryeri karıştırıyor dedi onun ardından çocuklar yanıma geliyo ama o tek olan erkek cocuk yerinden kımıldamadan arabanın içine bakıyor bu ne anlama geliyor ??

 5. Aylin (08 Şubat 2015 saat: 11:44)

  Rüyamda bir apartmanın en üst katındaydım, karşılıklı iki daire vardı ve ikisininde içinde birsürü çocuk vardı ve kötü biri vardı cocukları o kötü kişiden korumak istiyodum ama bende korktuğum için yapamıyodum. Benim olduğum dairedeki çocukları tanıyordum. Onun kötü biri olduğuna Ailem bile inanmıyordu. En son bir kız çocuğu kucağıma atladı. Ona sıkıca sarıldım ve hüngür hüngür ağladım çünkü çocukları orada , o kötü adamla bırakmam gerekiyordu. En son da kız çocuğunu kucağımdan indirdiğinde apartmanın üst katında o kötü adamla tek başıma kaldığımı gördüm. Ailem aşağıya inmişti. Ben de çok hızlı bir şekilde merdivenlerden 3er beşer atlayarak ve ağlayarak aşağı indim .inerken yukarıya birkaç kez başımı çevirdim beni kovalamıyordu ama hala bana dik dik bakıyordu . Kovalamamasına rağmen hiç hızımı değiştirmeden aşağıya koşmaya devam ettim. Sonunda ailemi gördüm diye hatırlıyorum rüyam böyle bitti. He bide merdivenden inerken karşıma kırku tünelindeki gibi canavarlar çıktı ama onlara aldırmadan hızlıca aşağa inmeye devam ettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,