RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuklar Görmek

Rüyada çocuklar görmek, bolluk, bereket, neşe, keyif, sağlık ve ağız tadı olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının eğlenceli geçeceği veçocuklar kadar şen olacağı kısmetler alacağı anlamına gelir. Bu rüya şans ve uğur olarak kabul edilir. Rüya sahibinin temiz, saf ve iyi niyetleri olduğuna, içinde hiç hile, fesat ve kötülük taşımadığına işaret eder.

Rüyada Çocuk Görmek

Rüyada çocuk görmek, dünya nimetlerine sahip olmaya, saflığa, ruhun ve kalbin güzelliğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin güzel dilekleri ve duaları olduğu, hiçbir şartta ve koşulda ümitsizliğe ve karamsarlığa düşmediği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuğu görmek, rüya sahibinin yaptığı bir iş dolayısıyla başarılı olacağı bundan sonra da gururlanacağı, kibirleneceği, insanlara tepeden bakacağı anlamına gelir. Kişi, bu davranışları ile kendisini seven ve değer veren insanları hem çok gücendirecek hem de çok şaşırtacak demektir.

Rüyada Kucağında Erkek Bebek Görmek

Rüya sahibinin kucağında bir erkek bebek görmesi ya da erkek çocuk taşıdığını görmesi, şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin başına bir takım üzücü olayların geleceği şeklinde açıklanır. Üzüntü, sıkıntı, darlık ve hastalık olarak kabul edilir.

Rüyada Çocuğunu Sırtında Taşımak

Rüyada çocuğunu sırtında taşıdığını gören kişi, belini bükecek, uykularını kaçıracak ve saçlarını beyazlatacak kadar büyük bir sorumluluğun altına girecek, sonra da bu yükün altında ezilecek demektir. Rüya sahibinin daha sonradan çok pişman olacağı ve düşüncesizlik olarak değerlendireceği bir karar alması ile tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Hasta Görmek

Rüyada çocuğu hasta görmek ya da başka bir değişle hasta çocuk görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, isteklere ve arzulara kavuşamamaya, kurtuluşu görememeye ve kedere boğulmaya delalet eder. Uğursuzluk demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: