RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuklarını Görmek

Rüyada çocuklarını görmek, geniş bir yelpazede yorumlanır. Çocuğu olan kişiler için ayrı, çocuksuz ve bekar kimseler için farklı şekilde tabir edilmelidir. Genelde hayra alamet olan rüya, çocukların ne şekilde görüldüğüne göre de yorumlanmalıdır. Yaşlı kimseler için çocuklarını görmek, hayat boyu onların desteğini ve sevgisini hissetmek, asla başkalarına muhtaç kalmadan yaşamak manasındadır. Genç ve bekar biri çocuklarını görürse, gelecekte birden fazla evlada sahip olacağını bildirir. Evli bir erkeğin çocuklarını görmesi, ailesiyle daha çok vakit geçirmesi gerektiğini ve evlatlarına örnek olacak şekilde hareket etmesinin doğru olacağını ifade eder. Bolluğun, neşeyle ve ağız tadıyla elde edilen kısmetlerin habercisi olan rüya, bekar kimseler için murat anlamındadır. Ev içinde her zaman güler yüzlü ve huzurlu olunacağını, kişinin yaptığı seçimlerin doğruluğunu her geçen zaman daha da fazla anlayacağını tabir eder.

Rüyada Çocuklarını Ağlarken Görmek

Tersi şekilde yorumlanır ve kişinin çocuklarının hayırlarını göreceğine, onların mutlu haberlerini alacağına, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına yorulur. Bekarlar için ikiz bebek sahibi olmak, gebe kalamayan kimseler için de mucize gibi hamile kalma haberi almak demektir. Rüya sahibinin ayaklarını yerden kesecek çok güzel gelişmelere tabir edilen rüya, kırgınlıkların yok olacağı, ruhen rahatlama yaşanacağı, güzel haberlerin alınacağı bir dönemi de simgeler.

Rüyada Çocuklarını Kavga Ederken Görmek

Zengin kişiler için sahip oldukları mal varlığının, kendilerinin yaşlılığında evlatları arasında sorun haline geleceğine ve miras kavgalarının yaşanacağına yorumlanır. Kişinin hak geçmemesi için hayattayken parasını, mallarını evlatları arasında eşit şekilde bölüştüreceğine ve böylece gelecekte yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmeye çalışacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Çocuklarını Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesine aşırı düşkün kimselerin gördüğü rüyalardandır. Kişi sevdiği insanlar, eşi ve çocukları için sürekli endişe duyduğundan gün içinde de onları sık sık düşünür. Çocuklarına karşı korumacı davranan bireylerin gördüğü bilinçaltı rüyalarından biri olarak da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!