RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocukluğunu Görmek

Rüyada çocukluğunu görmek, rüyayı gören kişinin anılarına, geçmişine ve yaşadıklarına çok bağlı olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin her daim çocukluğunu yâd ederek yaşadığına, iyi niyetlerini, çocuk saflığını, neşesini ve geleceğe olan umutlarını hiç kaybetmeyeceğine delalet eder. Kişi, ne kadar yıl geçerse geçsin içindeki küçük çocuğa inanmaktan ve onu sevmekten vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Kendi Çocukluğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine bazen de yine bir çocuk kadar şen şakrak, gamsız, dertsiz ve tasasızmış gibi görmek ve yaşamın verdiği sıkıntılardan kaçmak istediğine alamet eder. Rüya sahibi bunu bir kaçış yolu olarak görüyor demektir.

Rüyada Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kırılgan, naif, yumuşak başlı, sevimli, iyi kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğu, kimseye karşı zerre kadar art niyet taşımadığı, kötülük nedir bilmediği, küçük şeylerle dahi mutlu olmayı bilecek kadar da alçakgönüllü kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından sevilen, sayılan, korunup kollanan bir olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin şefkate ve sevgiye ihtiyaç duyduğuna bu nedenle yalnız kalmaktan çekindiğine ve sevdiklerinin hep etrafında olmasını istediğine tabir edilir. Kişi, onların varlığından güç alıyor diye kabul edilir.

Rüyada Büyük Birinin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda bebekliğini gördüğü yetişkin kişinin çaresiz ve aciz kalacağı durumlara düşeceğine tanıklık edeceğine işaret eder ve bu rüya o kimse üzerinden değerlendirilerek tabir edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin sağlık, huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine ve kendisine lütfedilenler konusunda tamahkâr olmasını bileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: