RuyaTabirleri.com

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek, o senenin bol yağışlı geçeceğinin habercisidir. Çoğu alime göre bu rüya genellikle yağışa işaret eder. Bulunduğu şehirde bir sürü yılanın olduğunu ve sokaklarda gezdiğini görmek o beldeye büyük bir yağışın geleceğine ve bazen de bu yağışın zarar vereceğine delalettir. Rüyada çokça yılan görmek bazen de sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen birtakım kimseler olduğu anlamındadır. Böyle bir rüyayı gören kişi, dost görünümlü düşmanlarla ilişki içerisine girer ve onlarla vakit geçirir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, düşman askerlerine, o beldenin düşmanlar tarafından zapt edilmesine, bir toplulukta nifak yaratan ve insanları kötülüğe sevk eden kimselerin çıkmasına işaret eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan genellikle düşmandır. Bu rüya kişiye kötülük yapan ve onun hakkında fitne çıkaran hayırsız ve kötü kalpli bir adama işaret etmektedir. Kendi evinde yılan gören kişi, ailesinden gelecek bir kötülüğe maruz kalır. Evindeki yılanı öldürmek ise akrabaları arasındaki düşmanı bulmaya işarete der. Rüyada yılanı iş yerinde görmek, çalışmalarınızı sekteye uğratmaya çalışan kötü kalpli bir adama yorumlanır.

Rüyada Yılanların Arasında Olmak

Rüyada birçok yılan olduğunu ve kendinizin de bunların arasında bulunduğunuzu görmeniz, çokça düşmana sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Rüyada irili ufaklı yılanlar farklı tehlikelere sebep olacak düşmanlardır. Bazen de bu rüya bol miktarda yağmur yağmasına ve size ulaşacak rahmete delalet eder.

Rüyada Çok Yılan Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen çok miktarda yılan içinizdeki korkulardır. Hayata karşı temkinli davranan ve yaşadıkları olayların genellikle kötü taraflarını gören kişilerin, içlerindeki bu endişelerini yansıtan bir rüyadır. Bazen de bu rüya çevrenizde size zarar vermek isteyen düşmanlarınıza karşı olan çekincelerinizi yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Çok Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gamze (16 Aralık 2016 saat: 09:46)

  Rüyamda sürekli yılan görüyorum ve bu yılanlar hep tarlada oluyor.En son rüyamda tarlada çapa yaparken topragin altından bi yılan çıktı onu annemle birlikte öldürdük ve etrafımiz da daha bi sürü yılan olduğunu gördük ama yılanlar çok iri büyük ve birisinin havaya yükseldiğini gördüm . Her gece yılan görmek beni endişelendiryor

 2. sebab (18 Şubat 2016 saat: 00:33)

  bazı tanıdıklarımı gordum ve onları gordugumu baskasının gormemesını saglıyordum ve tanıdık bırıyle arabada gıdıyorduk ve etrafta yılanlar vardı hepsıde fırlıyordu sınırlı ıdıler ve bırının arabada oldugunu gordum ve tam olarak sag omzumdan ısırdı dıslerının ızını gordum ben o yarayı gorunce cok kotu oldugumu gordum

 3. Mustafa (30 Ocak 2016 saat: 01:25)

  Nerde olduğumu bilmiyorum ama böyle düz bi yerde yılanlar irili ufaklı bana saldirmiyorlar bende onlara basmadan gidiyorum ama ruyada bile çok korkuyorum geri dönüp baktığımda ise yüksek ce bir yerde kobra kafasını açmış bana bakıyor orda uyanıyorum bi önceki günde anakonda gördüm 3 arkadaş cumaya camiye yetismeye çalışıyoruz koşarak giderken bize doğru gelen gördüğüm ve gorebilecegim en büyük anakonda yanımızdan geçiyor o da bise yapmıyor bizde cumaya gidiyoruz bu neye işaret bilgilendirirseniz iyi olur teşekkürler

 4. Murat (05 Şubat 2015 saat: 22:22)

  Rüyam babamda vardı bir çukurdaydık bir Tası kaldırdık milyonlarca yıların otasın altından vede etrafından üzerimize geldiğini rüyada irili ufaklı yılanın üzerime geldiğini ve bu yılanların kimisinin üzerine basıp öldürdüğümü ve bazı yılanların beni ısırdığını ama zehirin olmadığını gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,