RuyaTabirleri.com

Rüyada Çökelek Görmek

Rüyada çökelek görmek, rüyayı gören kişinin geçim derdinin sona ereceği, hayatının düzene gireceği, ettiği duaların ve tövbelerin de kabul olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sorunlarının biteceğine ve artık yüzünün güleceğine yorulur. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin maddi kayıplarının yerini doldurmayı başaracağına, bu sayede de rahatının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Çökelek Yemek

Rüya sahibinin helal lokma kazandığına ve aynı zamanda gelirinin rahat yaşamasına imkân verecek kadar bereketli olduğuna rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan hayırlı fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeyi bileceğine bu sayede maddi güce sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Çökelek Yapmak

Rüyasında çökelek yaptığını gören kişi, doğruluktan ve makbul olandan vazgeçmeden hayatının geçimini sağlamaya çalışıyor demektir. Rüya sahibinin azla yetinmeyi ve mutlu olmayı bilen kişi olduğu gibi en büyük amacının da hakkı olanı alarak, geçim derdine düşmeden ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çökelek Almak

Kısmet almaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin hareketlenmesi sayesinde kazancının çok daha bereketli olacağına ve rızkının genişleyeceğine işaret eder. Ticaretin açılmasına, satışların çoğalmasına ya da rüya sahibinin terfi ederek daha yüksek gelir elde etmesine yorulur.

Rüyada Çökelek Peynir Görmek

Rüyada çökelek peynir görmekle, çökelek görmek aynı şeydir esasen. Rüyayı gören kişinin şansının, mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir ve rüya sahibi için en büyük yatırımlarını, en önemli girişimlerini bu dönemde yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Lor Peyniri Görmek

Rüyayı gören kişinin ağız tadı, keyif ve huzur içinde yaşayacağına tabir edilir ve rüya sahibinin kurtuluşu olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!