RuyaTabirleri.com

Rüyada Çömlek Görmek

Rüyada çömlek görmek, rüyayı gören kişinin, iyi, eliaçık ve güvenilir bir kimse ve komşularına yardım eden ve sıkıntılı zamanlarında destek olan biri olunduğuna yorumlanır. Ayrıca, komşuları tarafından sevilen, övülen ve saygı duyulan biri olmaya ve ne zaman komşulardan birinin başı derde girse yardımlarına koşmaya işaret edilir.

Rüyada Toprak Çömlek Görmek

Rüyada toprak çömlek görmek, çömlek görmekle aynı anlama yorulur.  Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir komşu olduğuna tabir edilir.

Rüyada Temiz Çömlek Görmek

Rüyada temiz çömlek görmek, rüya sahibinin, uzun bir zaman önce planladığı, iş hayatında yeni yollar ve kazanç kapıları aramak için yapılan ve kazanç sağlanan bir seyahate delalet edilir.

Rüyada İçinde Et Olan Çömlek Görmek

Rüyada içinde et olan çömlek görmek, hayal edilen, yapılması zor ya da imkansızmış gibi görünen ve çok para kazandırmayacağı düşünülen bir işe girmeye ve işin bir ihtiyacı karşılaması sonucu büyük bir başarı ve para kazandırmasına tabir edilir.

Rüyada Çömlekçi Görmek

Rüyada çömlekçi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında önemli bir kademe atlayarak üst mevkilerde bir yere terfi edeceğine ve çok büyük başarılara imza atıp adından uzun bir zaman ve sıkça söz ettireceğine işaret edilir.

Rüyada İçi Dolu Çömlek Görmek

Rüyada içi dolu çömlek görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır peşinden koştuğu, en yakınındaki insanlardan bile sakladığı ve çok büyük kazanç getirecek bir işe gireceğine yorumlanır.

Rüyada Çömleğinin Olduğunu Görmek

Rüyada çömleğinin olduğunu gören kişinin, yapacağı işlerle malının ve parasının aniden artacağına delalettir.

Rüyada Çömleğe Bir şey Saklamak

Rüyada çömleğe bir şey saklamak, kazanılacak paranın bir kısmının bir köşeye konularak tasarruf edileceğine ve böylece bir miktar birikim yapılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!