RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöp Atmak

Rüyada çöp atmak, fazlalıklardan kurtulmaya, özel hayatınızda hoşunuza gitmeyen birtakım insanlardan uzaklaşmaya, özellikle günahkarlar için bu hatalardan dönmeye ve pişman olmaya, tövbe etmeye, kişinin hayatında kötü olan her şeyi terk etmesine, doğru yola erişmeye, kendine faydası olmayan ilimi bırakmaya, hayırlı kazançlar elde etmeye, bazen de iş hayatında bazı çalışmalarının başarısızlıkla sonuçlanmasına işaret eder. Bazen de bu rüya elden çıkacak mala ve para kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada görülen çöp genellikle mal, mülk ve paradır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişinin eline rüyasında gördüğü miktarca mal geçer. Çok miktarda çöp, zenginleşmeye, ferahlamaya ve oldukça büyük bir mirasa konmaya; az miktarda çöp ise, elinize geçecek aynı miktarda paraya işarettir.

Rüyada Çöpün Yanması

Rüyada yanan çöp, mal varlığınızı harcayacağınıza ve bitireceğinize işarettir. Bu rüya isteyerek veya istemeyerek paranızın bir kısmını harcayacağınıza veya mallarınızı kaybedeceğinize işaret eder. Bazen de böyle bir rüya, başarısızlığa, özellikle iş hayatınızda karşılaşacağınıza güçlüklere, emeğinizin boşa gitmesine, faydasız ilim öğrenmeye, boş işlerle uğraşmaya, bazı girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alamayacağınıza işarettir.

Rüyada Çöpçü Görmek

Rüyada görülen çöpçü kişilere iş imkanı sağlayan oldukça zengin ve güçlü bir kimsedir. Bu adam açtığı kurumlarla bünyesinde yüzlere kişi çalıştırır. O nedenle rüyasında çöpçü ile konuşan kimse gerçek hayatında böyle bir adamın himayesine girer ve onun için çalışır. Bazen de bu rüya sizin büyük bir zenginliğe kavuşmanıza ve her yönden feraha ermenize işarettir.

Rüyada Çöpleri Çöpçüye Vermek

Rüyada çöpleri çöpçüye veren kişinin önüne yeni iş imkanları açılır. Bu rüya yakında birçok seçeneğinizin olacağına ve bu seçeneklerden istediğinizi seçeceğinize yorumlanmaktadır. Böyle bir rüya bazen de kendi isteğinizle malınızı dağıtmaya veya para harcamaya da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çöp Atmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ömer (02 Ekim 2016 saat: 09:30)

  İlk elimde bor poşet dolusu çöple çöpe doğru gidiyorum çöpün kenarında küçük bir çocuk çöp atmaya çalışıyor ancak çöpün kapağı ağır olduğundan açamıyor ve sürekli elini sıkıştırıyordu ve yardım etip çöpün kapağını açmaya çalıştım ilk basta açamadım ama sonradan tüm gücümü vererek açtım ve tam çöpü atarken başkalarıda atmam için birsürü çöp vermeye başladı o arada luzenim geldi ve elindeki malzemeleri taşımak için yardım ettiğim sırada uyandım.

 2. Eda (15 Eylül 2016 saat: 08:45)

  Slm ben elimde iki tane posetle kontenyira çöp atmaya gidiyorum ama unu dolmusa binerek yapıyorum giderken cöp kontenyırı görüyorum dolmuşcuya durmasini söyluyorum ama o beni duymayip yoluna devam ediyor
  Böyle iki kez oluyor üçuncü kez bas mn a konteynir görup söylüyorum evet bukez duruyor ve elimdekileri domustan inip atabiliyorum cöplerimin içinden oğlumun kücükken oy nadigi birkaç oyuncak çikiyor ve oğlum onları alip atmama izin vermiyor ama diğer çopleri atabiliyorum bu kadar birde pe
  dedem yanima gelip gercekte ölmüs olan anneannemle birlikte kaza gecirdiklerini suan hastanede olduklarini soylüyor

 3. Sultan (18 Ekim 2015 saat: 11:23)

  Rüyamda çöp atmaya çıkıyormuşum önce Kocaman iki çöp poşeti olarak görüyorum sonrada el arabasıyla taşıdığımı gördüm komşu ya doğru atıcakmışım gizli olarak geçmeme engel duvar varmış bir şekilde geçiyorum sonra Oray’a atamıcamı görünce uğraşarak tekrar zorluklu bir şekilde o duvardan geçiyorum ve en iyisi kendi evimin çöpüne atarım değip evime geri dönüyormuşum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,