RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada çöp görmek, anlayıp dinlemeden, peşin hükümler veren kişiye tabir edilir. Aslında bu kişi rüya sahibinin ta kendisidir. Rüya sahibi, fevri ve agresif yaklaşımı nedeni ile bazen kendisi için söylenmiş iyi sözleri ya da kendisi için atılmış hayırlı adımları dahi yanlış anlayarak esip gürleyebilmektedir. Bu kötü huyu nedeni ile kendisi için iyi niyetleri olan kişileri de etrafından uzaklaştırarak, güzel insanları kaybedebilir. Rüya sahibi, bu zaafı nedeni ile ileri de çok pişman olabilir ve etrafında hiç kimsenin kalmadığını, yapayalnız kaldığını görebilir.

Rüyada Çöp Atmak

Rüya sahibinin bedenine çok hoyrat davrandığına yani kendini çok yorduğuna, yediğine içtiğine dikkat etmediğine, yeteri kadar uyumadığına delalet eder. Bu işin sonu iyi değildir, kişi her an yatağa düşebilir.

Rüyada Çöp Toplamak

Dost meclisinden keyifli sohbetlere katılmak anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine iyi gelen ve yanında huzur duyduğu kişilerle bir araya gelerek kâh gülecek, kâh ağlayacak, kâh eskileri yâd edecek kâh geleceği planlayacaktır.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Çöp kutusu, rüya sahibinin bedeni olarak yorumlanır. Rüya sahibi gerek sağlığı gerek estetiği için bazı yeme alışkanlıklarını değiştirebilir, diyete ya da spora başlayabilir.

Rüyada Çöp Dökmek

Rüyada çöp döktüğünü gören kişinin kesesinden hatırı sayılır miktarda para çıkacağına delalet eder. Bu harcama boşa değil, rüya sahibinin kişisel ve hayır getirecek bir ihtiyacı için gerçekleştirilecektir.

Rüyada Çöp Poşeti Görmek

Rüyasında çöp poşeti gören kişi, savsaklaması nedeni ile iş kaybı yaşayacak dolayısıyla da maddi zarara uğrayacaktır. Fakat hatasını çabuk fark edecek ve açığını kapatmak için uzun mesai yapacak ve kendini toparlayacak demektir.

Rüyada Çöp Arabası Görmek

Rüyada çöp arabası görmek, rüya sahibinin kuruntuları, endişeleri ve vesveseleri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çöp Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mehtap (10 Kasım 2015 saat: 08:17)

  Rüyamda önce zengin bir evde ailece çalıştığımız sonra kovulfugumuzu görüyorum evin iki tane oğlu var kaçıyorum hep onlardan dışarda kendi evimiz toparla yorum oğlumun fazla ivir zikir oyuncaklari atıyorum büyük bir temizlik yapıyorum sonra o zengin evin iki oğlu bizim evde kalmaya basliyorlarmis kıyma görüyorum ciy kıyma sonra evin önünde deniz akşam hava kararmış millet denize girmek için giyiniyorlar onu görüyorum taksi arıyorum taksiye binmek için ayağıMDA ayakkabı yok bir toplantı gibi bir yerdeyim ölmüş dayıni görüyorum gözlük lu ama öldüğünü biliyorum Ağlıyorum onu görünce küçük dua kitapları görüyorum masaya dizmisin güzel duygular hissediyorum o iki zengin olanlardan birine ama büyük mu küçük olan mi bilmiyorum

 2. busra tahta (27 Mayıs 2015 saat: 13:34)

  matematik öğretmenim vardı cuma günüydü son sınavları yapacaktı sınav sözlüydü bulmaca gibiydi sınıf okuduğum okula benzemiyordu sonra bizi yerlerimize oturttular ben yalnız oturdum sonra 4 soru yapmıştım son soruda babanın gerçek anlamını soruyordu birden elimden kağıt çekildi çeken kişi ablamdı aynı okulda değiliz buruşturup çöpe attı
  bana sen benim hakkımda yazdın dedi hoca hiçbir şey demedi ben almak istedim ama yapamadım zaman ilerledikçe ben telaşlandın başka sınav kağıdı yokmuş beni de pazartesi sınav yapacakmış telaşlandın ama kimse umursamıyordu sonra çöpün içine girdim çöpü saatlerce karıştırdım çöp çok pis kokuyordu iğrenç bir-şeydi çöpün içi birden bir yere dönüştü ama hala çöptü erzak saklanan yer gibi bir yerdi malzemelerin hepsini döktüm ve tek tek yerleştirdim hava kararmıştı ama ben sınav kağıdını bulamamıştım erzaklar buldum ve bunları güzelce yerleştirdim ama hocamız hiçbir şey yapmıyordu sonra her şeyi kaldırdım ama kağıt yok çıktım çöpten hocanın oturduğu sandalyenin üstünde hafif ıslanmış yırtılmış ve kokan sınav kağıdımı bulup uyandım
  (yakınlarda bir matematik sınavım yok hepsi bitti)

 3. sema aktaş (21 Nisan 2015 saat: 11:55)

  Merhaba..$öyle bir rüya gördüm(hayırlara vesile olur in$allah): bir çöp kutusuna yakın bi yerde tanıdık birkaç ki$iyle duruyoruz..etrafımdakilerden biri çöpü karı$tırıp ayrı$tırmaya ba$ladı..beni de ısrarla davet etti..bense ‘olmaz ben tiksiniyorum,yapamam ben o i$i’ diyerek reddettim..acaba tabiri nedir??

 4. fatih (09 Şubat 2015 saat: 12:07)

  Rüyamda çöp kutusu vardı.çöp kutusundan feci derecede çöp ve kan kokusu geliyordu.bende elime bir peçete alıp kendi üzerime sürmeye başladım.sonra peçeteleri çöpe fırlattım.çöpteki koku arttı.En sonunda koku dayanılmaz bir hal aldı.uyandığımda her taraf normal kokuyordu.

 5. waterfairy (10 Aralık 2014 saat: 09:56)

  Rüyamda yeni erkek arkadaşımı bekliyordum otobüs durağında.Birkaç otobüs geçmesine rağmen gelmedi aradım telefonunu benim telefonuma yönlendirmiş ulaşamadım.Daha sonra eve gittim eski erkek arkadaşımı gördüm ev taşıyordu bir sürü çöp çıkmıştı ve çöpler kapının önüne dağılmıştı toplayalım diyorum toplamaya çalışıyor.Sonra onun telefonuna yeni erkek arkadaşımdan mesaj geliyor ben okuyorum.Mesajda nasıl geçiyor konuşabildiniz mi yazıyor.Eski erkek arkadaşım da yok duvar gibi diyor cevap gönderiyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,