RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada çöp görmek, anlayıp dinlemeden, peşin hükümler veren kişiye tabir edilir. Aslında bu kişi rüya sahibinin ta kendisidir. Rüya sahibi, fevri ve agresif yaklaşımı nedeni ile bazen kendisi için söylenmiş iyi sözleri ya da kendisi için atılmış hayırlı adımları dahi yanlış anlayarak esip gürleyebilmektedir. Bu kötü huyu nedeni ile kendisi için iyi niyetleri olan kişileri de etrafından uzaklaştırarak, güzel insanları kaybedebilir. Rüya sahibi, bu zaafı nedeni ile ileri de çok pişman olabilir ve etrafında hiç kimsenin kalmadığını, yapayalnız kaldığını görebilir.

Rüyada Çöp Atmak

Rüya sahibinin bedenine çok hoyrat davrandığına yani kendini çok yorduğuna, yediğine içtiğine dikkat etmediğine, yeteri kadar uyumadığına delalet eder. Bu işin sonu iyi değildir, kişi her an yatağa düşebilir.

Rüyada Çöp Toplamak

Dost meclisinden keyifli sohbetlere katılmak anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisine iyi gelen ve yanında huzur duyduğu kişilerle bir araya gelerek kâh gülecek, kâh ağlayacak, kâh eskileri yâd edecek kâh geleceği planlayacaktır.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Çöp kutusu, rüya sahibinin bedeni olarak yorumlanır. Rüya sahibi gerek sağlığı gerek estetiği için bazı yeme alışkanlıklarını değiştirebilir, diyete ya da spora başlayabilir.

Rüyada Çöp Dökmek

Rüyada çöp döktüğünü gören kişinin kesesinden hatırı sayılır miktarda para çıkacağına delalet eder. Bu harcama boşa değil, rüya sahibinin kişisel ve hayır getirecek bir ihtiyacı için gerçekleştirilecektir.

Rüyada Çöp Poşeti Görmek

Rüyasında çöp poşeti gören kişi, savsaklaması nedeni ile iş kaybı yaşayacak dolayısıyla da maddi zarara uğrayacaktır. Fakat hatasını çabuk fark edecek ve açığını kapatmak için uzun mesai yapacak ve kendini toparlayacak demektir.

Rüyada Çöp Arabası Görmek

Rüyada çöp arabası görmek, rüya sahibinin kuruntuları, endişeleri ve vesveseleri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: