RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöp Süpürmek

Rüyada çöp süpürmek çok hayırlı bir rüyadır ve işlerin yoluna gireceğini müjdeler. Özellikle uzun zamandır hayatında pürüzler olan, iş konusunda şansı yaver gitmeyen kişilerin bahtlarının açılacağını bildiren rüya, kişiye sıkıntı veren durumların yavaş yavaş ortadan kalkacağını vurgular. Rüya sahibinin daha öncekinden farklı şekilde davranarak hayatının kontrolünü eline alacağını ve çevresinde kendisine zarar veren insanlarla görüşmeyi keserek yepyeni bir hayata başlayacağını bildirir. Çöp süpürmek aynı zamanda geçmişi unutmak, geçmişte kalan olayları düşünmemek ve geleceğe bakmak demektir. Yapılacak planları, ev taşımayı yahut biri şehir değişikliğinin söz konusu olacağını da delalet eder. Sokakta çöp süpürmek başkalarına da yardım edecek kuvveti bulmak, güçlenmek demekken, evin içindeki çöpleri süpürdüğünü görmek ailevi meseleleri konuşarak çözmeye ve yeniden huzurlu günlere dönmeye yorumlanır.

Rüyada Çöp Atmak

Borçların kalıcı şekilde kapanacağını ifade eder ve aynı zamanda geçmişte husumet yaşanan veya kırgınlıkların söz konusu olduğu kişilerle yeniden barışmak, düşmanlarla anlaşma yapmak manasındadır. İş alanında çalışma arkadaşlarıyla iyi geçime işaret ederken, kişinin işinden olmamak için yöneticileri ile arasını iyi tutmaya özen göstereceğini, zaman zaman canı sıkılsa dahi bazı konularda alttan alacağını ve hakkını aramaktan vazgeçeceğini de ifade eder.

Rüyada Çöpçü Görmek

Alın teri ile ve bileğinin gücüyle çalışıp kimseye muhtaç olmamak, zengin olunmasa da hayatını belli bir standartta sürdürmek anlamına gelir. İsteklerine ulaşacak olmayı haber veren rüya, kısmetli biri olunacağını bildirir. Yeni bir işe başlamanın, aza kanaat getirip her zaman şükrederek yaşamın da tabiridir.

Rüyada Çöp Süpürmenin Psikolojik Yorumu

Sembolik bir rüyadır ve kişinin sorunlarını sürekli ötelediğini, kendini rahatsız eden durumları görmezden geldiğini, kendisine yardımcı olmak isteyenleri dinlemediğini ifade eder. Özellikle borcu olan kişilerin çözüm bulamadıkları zamanda her şey yolundaymış gibi davranmalarını ancak içten içe rahatsızlık içinde kaldıklarını da vurgular.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!