RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöp Yığını Görmek

Rüyada çöp yığını görmek, yakın arkadaşlardan biriyle yanlış anlaşılmalar yaşanması yüzünden soğukluk yaşanacağına ve rüya sahibinin anlamadan dinlemeden, peşin hükümlü davranması yüzünden ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayacağına alamet eder. Evin içinde çöp yığını görmek aile huzurunun bozulacağı zor günleri, akrabalarla istenmeyen dedikodular yüzünden sıkıntı yaşamayı ifade eder. Evin dışında çöp yığını görmek ise rüya sahibinin adının karışacağı olayları veya hakkında ileri geri konuşan pek çok kimse olduğunu, asılsız iftiralara uğrayacağını delalet eder. Çöp yığını genellikle iyiye yorulmaz ve kişinin özel hayatını yakından ilgilendiren sorunların baş göstereceğini, sosyal ilişkilerinde samimiyetsiz insanlarla karşılaşılacağını ifade eder. Bu dönemde kişinin aşırı hassas davranacağını ve sinirlerinin bozulmasından ötürü yanlış anlamaların artacağını, sevdiği insanları sözleriyle kıracağını da bildirir.

Rüyada Çöp Atmak

Uzun süredir devam eden ve kişiyi rahatsız eden sorunların kökünü kazımak için harekete geçileceğini ifade eder. Kendisine yanlış yapan, yalan sözlerle aldatan veya kişinin huzurunu bozan insanlarla görüşmeyi kesecek olmanın, bu kimseleri aileden uzak tutmanın tabiridir. Rüya sahibi yeni kararlar alarak hem kendisini, hem de sevdiklerini kötü insanlardan, kötü sözlerden koruyacak demektir. Geç kalınmış bir özre de işaret eden rüya, geçmişe bir şerit çizip, yeni başlangıçlar yapılacağını, kırılan kalpleri onarmaya çalışarak, sevilen kimselerin gönlünü alacak olmayı da işaret eder.

Rüyada Çöp Arabası Görmek

Her şeyi biriktiren, her sıkıntıyı içine atan rüya sahibinin nihayetinde sağlık sorunlarıyla yüz yüze geleceğini ve dikkatli davranmaması halinde hayatıyla ilgili pek çok sorun yaşayacağını işaret eder. Hayat gailesine düşen kişilerin dostlarıyla, arkadaşlarıyla yapacakları muhabbetin kendilerine iyi geleceğini ve mevcut sıkıntılardan kısa bir süre de olsa kurtulacaklarını ifade eder.

Rüyada Çöp Yığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Huzursuz düşüncelerin, yıllardır sorunları sürekli içine atmanın, kimseyle derdini paylaşmamanın ifadesidir. Kişi kendisini her an patlayacak bir bomba gibi hissediyor ve sürekli bir gerginlik yaşadığından ilişkilerinde de sıkıntılar yaşıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: