RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöplük Görmek

Rüyada çöplük görmek, rüyayı gören kişinin, kendisine kalacak bir miras, oynayacağı bir şans oyunu ya da yapacağı bir işle bir anda zengin olmasına, içinde bulunduğu ve hanesine ayrılık koymuş sorunlardan bu zenginlik sayesinde kurtulmasına ve eskiden hanesinde var olan huzur ve mutluluğun, evinin kapısını tekrar çalacağına delalet eder.

Rüyasında çöp gören kişinin, şüpheci kişiliğinden vazgeçmesi gerektiğine ve bu şekilde devam ederse, ruhen ve bedenen sorunlarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Çöp Toplamak

Rüyada çöp toplamak, yıllardır biraraya gelemeyen arkadaşların ve dostların bir yolunu bulup toplanmasına ve eski günleri yad  edip, gelecekle ilgili konuşup planlarını anlatmalarına tabir edilir.

Rüyada Çöp Tenekesi Görmek

Rüyada çöp tenekesi görmek, eş, dost ya da bir akrabalarından birinin sağlık sorunlarını rüyayı gören kişiye anlatmasına işaret eder.

Rüyada Çöp Temizlemek

Rüyada çöp temizlemek, aile hayatında ya da sosyal hayatta anlaşmazlığa düşülen biriyle aradaki sorunun çözülmesine tabir edilir.

Rüyada Çöp Atmak

Rüyada çöp atmak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır devam eden ancak aldırış etmediği hastalığının şiddetini arttırmasına ve bu yüzden yatak döşek yatabileceğine delalet eder.

Rüyada Çöp Kovası Görmek

Rüyada çöp kovası görmek, rüya sahibinin, yaşadığı maddi ve manevi sorunlardan eş dost ya da akrabalarından birinin yardımıyla kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Çöp Suyu Görmek

Rüyada çöp suyu görmek, aile içerisinde alınacak bir doğum haberiyle mutlu olunmasına işarettir.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Rüyada çöp kutusu görmek, sağlıksız beslenmeden ötürü sağlık sorunları yaşanacağına ve acilen bir doktora başvurulup yaşam tarzının ve beslenme tarzının değiştirilmesine yorumlanır.

Rüyada Çöp Dökmek

Rüyada çöp dökmek, yaşanacak bir rahatsızlıktan kurtulmak için mali kaynakları seferber etmeye ve sonrasında sağlığa kavuşmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!