RuyaTabirleri.com

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada çorba görmek, dünya malına sahip olmaya ve bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin uzun ömürlü ve sağlıklı olacağı, bir elinin yağda bir elinin balda keyfince bir yaşam süreceği ile tabir edilir. Ters giden işlerin yoluna girmesi, bozulan planların ve projelerin yeniden gündeme gelmesi ve bu defa başarılı sonuçlar alınması ile tabir edilir. Rüyada çorba görmek, müjde ile gelecek olan güzel haberlere ve gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceği, faturalarını ödemek için kara kara düşünmek zorunda kalmayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Çorba İçmek

Rüya sahibinin ayağına gelecek güzel ve büyük bir kısmeti olacağı ve bu kısmet sayesinde borçlarının çoğundan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Çorba Yapmak

Rüya sahibinin kafasının karışıklığına yorulur. Kişi, bazı konularda kararsızdır ve bu nedenle ne yana döneceğini bir türlü kestiremiyordur. Rüya sahibi, yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal durumunda kalmış ve bu durumdan da bir hayli bunalmış demektir.

Rüyada Çorba Karıştırmak

Alın teri ile kazanılan helal kazanca delalet eder. Rüya sahibi belki ekmeğini nice çilelerle kazanıyor ama yine de yanı başında duran, elini uzatsa alabileceği haram lokmaya tenezzül etmiyordur.

Rüyada Çorba Taşması

Uğursuzluk anlamına gelir. Rüyasında çorbanın taştığını gören kişi için bazı zor durumlar yaşanacak demektir. Rüya sahibinin borçlarının artacağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına ve bir de bunun üzerine nahoş haberler duyacağına delalet eder.

Rüyada Çorba İkram Etmek

Rüya sahibinin çevresinde haddini bilmez ve meraklı kişiler olduğu şeklinde tabir edilir. Bu kişiler kendilerini rüya sahibinin işlerine burnunu sokmaktan alı koyamazlar ve her konuda fikir beyan etmek için adeta birbirleri ile yarışa girerler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çorba Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ze ze (05 Şubat 2014 saat: 01:29)

    rüyamda yaşlı karı koca misafir olmuş onları bahçeli evin bahçesinde banka oturtuyorum ve yemek hazırlıycakmışım. bankın 2 adım önünde küvet var ve biri onlara ikram edeyim diye mercimek çorbası getiriyorlar. bende o çorbayı küvete boşaltıyorum küvet doluyor. ne kadar çok diyorum. küvetin ısıtması varmış ve çorbayı ısıtıyordum orda o yaşlı karı-kocaya ikram edicekmişim. mercimek çorbasını karıştrırken içinden kaşığa topuk taşı kırıkları ve kemik parçaları geliyor. ayyyy diyorum bu çok kirli bir çorba ve içindekileri temizliyorum. sonra karıştırıken bir bakıyorum küvetin deliği açıkmış ve çorba ordan boşalıp gtmiş. yanımdaki kişiye diyorum bak sen açık diye söylemedin çorba boşaldı gitti. fakat üzülmüyorum o çorbaya çünki pisti ve ben daha güzelinin yapıcam diyorum.
    bu rüyamı en kısa zamanda yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,