RuyaTabirleri.com

Rüyada Çorba İçmek

Rüyada çorba içmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Mercimek Çorbası İçmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı adımlar atarak çok büyük bir güç sağlayacak bir makama geleceğine, kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Çorba İçtiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ulaşmak istediği tüm amaçlara kısa bir zaman sonra ulaşacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir eder.

Rüyada Çorba Görmek

Rahat bir hayat sürmekte olan rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve endişeli durumlar ile karşılaşacağına, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına ve olayların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder. Ancak bazı rüya tabirlerinde tam aksi bir yorum yapılmaktadır. Rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına ve uzun yıllardır hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için birçok fedakârlıkta bulunduğu bir hayaline en kısa zamanda ulaşacağına tabir eder.

Rüyada Çorba İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta destek olduğu insanların, rüya sahibi kötü bir duruma düştüğünde ona yardım edeceklerine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çorba İçmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nazmiye ertekin (03 Temmuz 2014 saat: 00:40)

    Rüyamda erkek arkadaşımın annesinin pişirdiği çorbayı içiyorduk. Ben mutfakta masada içiyordum çorbamı erkek arkadaşım yanımda oturuyordu çorba kasesi elindeydi. Erkek kardeşi yanında ayakta. Anneside mutfağın çıktığı holde ayaktaydı ve herkes çorba içiyordu. Aileyi tanıyorum ama o eve hiç gitmedim. Yani ev nasildir bilmiyorum. Tek hatırladığım ılık ve lezzetli bir çorbaydı.ve ben çok rahattım.

  2. İBRAHİM (07 Mayıs 2014 saat: 20:11)

    İyi Akşamlar ben dün gece rüyamda sevgilimi gördüm bana çorba içiriyordu elinde kaşık vardı bana bir kaşık çorba içirdi.İki gün önce yine sevgilimle bana silahla saldırı yapıldı saldırı yapanlar tanıdığım kişilerdi.Üst üste iki gecedir sevgilimle ilgili rüyalar görüyorum siteden baktım ama bulamadım neye çıktığını yardimci olursaniz sevinirim.Hayırdır inşallah yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,