RuyaTabirleri.com

Rüyada Çörekotu Görmek

Rüyada çörekotu görmek, rüya sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek ve değiştirecek bazı sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Kişinin başarılarının önünde duran bazı engellere delalet eder. Kötü, zor ve üzücü günlerin yaşanacağına ve rüya sahibinin kendini iyi hissetmeyeceğine tabir edilir. Rüyada çörek otu görmek, huzurun ve rahatlığın bozulmasına rağmen diğer bir yandan da işlerin açılacağına ve bu durumun kişiye moral olacağına işaret eder.

Rüyada Çörekotu Yemek

Rüyada çörek otu yemek, maddi anlamda zayıflamaya ve küçülmeye tabir edilir. Rüya sahibinin harcamalarının çoğalacağına, borçlarının artacağına ve bu nedenle de bütçesinin daralarak, sıkışacağına işaret eder.

Rüyada Çörekotu Almak

Rüyasında çörek otu aldığını gören kişinin hayatı güllük gülistanlık olacak, şans ve kısmet kapıları açılacak, kazancı, keyfi ve ağız tadı yerine gelecek demektir. Yeni ve güzel gelişmeler, olumlu sonuçlanacak ve kar getirecek işler yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çörekotu Ekmek

Rüyasında çörekotu ektiğini gören kişi, işini büyütecek, başka sektörlere girecek, birden fazla iş yapacak ve bu sayede gelirini arttıracaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin işini iyi yapacak, namusunu ve ahlakını elden bırakmayacak çok iyi bir ticaret ehli olacağına işaret eder.

Rüyada Susam Görmek

Rüyada susam görmek, çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayatının her geçen gün daha iyiye gideceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına işaret eder. Bu rüya şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Susam Yemek

Rüyada susam yediğini gören kişi kurtuluşa erecek, tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacak, içine düştüğü darlığı ve geçim sıkıntısını atlatmayı başaracak demektir. İşlerin yolunda gideceği, beklentilerin ve isteklerin gerçekleşeceği, atılan adımların hayır getireceği ve rüyayı gören kişinin yüzünü güldüreceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!