RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Cübbe Giymek

Rüyada cübbe giymek, bazen hayırlara bazen de şerre delalet eder derler. Bu rüyanın yorumu, cübbenin ne vakit giyildiğine ve rengine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin sıcak, bunaltıcı ve güneşli bir havada cübbe giyindiğini görmek, rüya sahibinin ruhunu ve içini karartacak, kendisini zor durumda bırakacak bir takım haberler alacağına ya da olaylar yaşayacağına delalet ederken serin, bulutlu, yağmurlu ya da karlı bir havada cübbe giydiğini görmek, ferahlamaya, hafiflemeye ve şifa bulmaya tabir edilir.

Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada cübbe görmek çok hayırlıdır. Başarının, kazancın ve huzurun bir ömür boyu süreceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Cübbe Görmek

Rüyada beyaz cübbe görmek, rüyayı gören kişinin, güzellikler bulacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine ve yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Cübbe Giymek

Rüyada yeşil cübbe giymek, kişinin yaptığı hayır işleri sayesinde herkes tarafından çok sevildiğine, yolunu gözleyen ve kendisi için sürekli iyi dileklerde bulunan kimseler olduğuna, rüya sahibinin hak yolundan geri kalmadığına ve yaşlılığında kendini tamamen dinine adayacağına delalet eder.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Rüyasında avukat cübbesi giydiğini gören kişinin rüyası, duygularından ziyade aklı ve mantığıyla hareket etmesi bu sayede de sonunda adil bir karar alması ve kimseyi üzmeden, hakkını yemeden ve ahını almadan yoluna devam etmesi anlamına gelir.

Rüyada Mezuniyet Cübbesi Görmek

Rüyada mezuniyet cübbesi görmek, gerçek anlamıyla tabir edilir. Kişinin, çalışkanlığı sayesinde meslek hayatında mutlaka hak ettiği yerlere gelmeyi başaracağına ve hayatının zaferlerle geçeceğine, adının tüm dünyaya yayılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: