RuyaTabirleri.com

Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada cübbe görmek, büyük sevinç ve heyecan yaratacak haberler ya da teklifler almaya, mutluluğunu dostlarla paylaşmaya, bu uğurda kutlama ya da eğlence yapmaya alamet eder. Rüya sahibinin muradına ereceği ve sevdiği ile kavuşacağı anlamına gelir. Hayırlı kısmetlere, şansın bol ve açık olmasına, rüyayı gören kişinin istikbalinin parlaklığına rivayet edilir. Amaçları gerçekleştirmeye ve başarılı olmaya yorulur.

Rüyada Sarık Görmek

Rüyada sarık görmek, yetenekleri akıl ile birleştirmeye bu sayede büyük başarılara imza atmaya, adını duyurmaya, rütbe sahibi olmaya, itibar ve şeref kazanmaya tabir edilir. Rüya sahibinin ülkesinin gurur kaynağı olacağı kadar nam salacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarık Takmak

Bir kişinin rüyasında kafasında sarık olduğunu görmesi o kişinin eğitim ile yoğrulacağına, çok tahsilli bir kişi olacağına, birden fazla yüksek okul okuyacağına ve pek çok diploma alacağına işaret eder. Kişinin kendini her alanda eğiteceğine, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Başında Sarık Görmek

Rüyada başında sarık görmek, rüya sahibinin hayatta her şeyin en fazlasına ve en değerlisine sahip olacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Sarık Sarmak

Rüyada sarık sarmak rüyayı gören kişiye bir yol göründüğü ve bir yere gitmek için o yolu kat etmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Kep Görmek

Rüyada kep görmek, sürpriz gelişmeler yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda, heyecansız ve sıradan ilerleyen hayatına renk ve heyecan katacak hayırlı bir olay yaşanacak demektir.

Rüyada Kep Takmak

Rüyada kep takmak da kep görmekle aynı şekilde yorumlanır ve büyük bir mutluluğa işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!