RuyaTabirleri.com

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek, rüya sahibinin dağılmasına ve hayatının alt üst olmasına neden olacak şeyler yaşayacağına tabir edilir. Musibetlere, kötü ve art niyetli kişilere, can sıkıcı olaylara, manevi çöküşe ve düzenin bozulmasına işaret eder. Rüyada çukur görmek, rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğine ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder. Şans ve fırsat kapılarının kapanması, uğursuzlukların kol gezmesi, her işte mutlaka bir engel çıkması, iyiye giden işlerin de bozulması anlamına gelir.

Rüyada Çukur Kazmak

Dedikodu konusu olmaya yorulur. Rüya sahibi hakkında çıkacak dedikodular nedeni ile kendisini çok kötü hissedecek, toplumda adı çıkacak ve bu nedenle itibarı zedelenecek demektir. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüya sahibiyle uzaktan yakından ilgili olmaması nedeni ile rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve çok kafaya takacak diye ifade edilir.

Rüyada Çukur Kapatmak

Rüya sahibinin bazı gerçekleri inkâr etmesi ve onların üzerini kapamaya çalışması anlamına gelir. Rüyasında çukur kapadığını gören kişi, doğruluğunu ve gerçekliğini kendisinin de bildiği bir şeyi inkâr ederek başkalarının öğrenmesine engel olmaya çalışacaktır.

Rüyada Çukura Düşmek

Bütün aksiliklerin üst üste geleceğine ve şansızlığın bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına işaret eder. Rüyada çukura düşmek hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Hayatın yoluna girmesine, üzüntülerin bitmesine, işlerin kolaylaşmasına, hafiflemesine ve açılmasına tabir edilir. Rüya sahibi rahat bir nefes alacak ve her geçen gün işleri daha da iyiye gidecek, yavaş yavaş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek

Rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan belalı olaylara ve belalı kişilere ve bunlardan gelecek zarara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çukur Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. omer ates (12 Ekim 2015 saat: 21:10)

    Rüyamda küçüklugumdeki evimizin bahçesinde benim boyumu geçen bir çukur vardı çukur çok küpumsu bir cukurdu çukurun altında bir köşede kanalizasyon borusu ve üstünde pis su vardı. Annem çukuru kapatmamiz için o pis suyu kovaya koyup dışarı dokmemiz gerektiğini söyledi bende çukura girdim çukura girince çukur üzerine çökecek diye korktum bi an ama suyu kürekle kovaya koyduk anemle beraber ve sonra cukurdan nasıl çıkacağımi düşünmeye başladım sonra çıkabilecek benim çıkmam için yapılmış bi tumsek gördüm. Sonra çukurdan çıktım mi çıkmadım mi hatırlamıyorum. Ama aklımda çukurdan çıkmanın ne kadar kolay olacağı vardı.

  2. kadriye (26 Haziran 2015 saat: 09:16)

    merhabalar öncelikle sitenizdeki yorumları diğer birçok siteden farklı ve tutarlı bulduğumu ve sürekli gördüğüm rüyaları sitenizden takip ettiğimi belirterek başlamak istiyorum.rüyamda denizin bir bölümünün çekilmiş olduğunu ve burada bir tesis yada bir işletme kurulduğunu görüyorum.oradakileri seyrederken cumhurbaşkanını o işletmenin açılışını yapmaya geldiğini görüyorum.tabi durası bayağı büyük bir çukurmuş sonra oradan çıkıyorum elimde atmak için gazete kağıdını buruşturmuşum ekmek almaya gidiyorum küs olduğum eniştemi görüyorum bana çarpacak gibi oluyor yana çekiliyorum ekmek alacağım bakkalı tarif ediyor ben hiç konuşmadan oradan uzaklaşıyorum rüyamı yorumlarsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

  3. seval (21 Eylül 2014 saat: 16:52)

    Evin icerisinde oda seklinde kocaman bir cukur cukurun icinde ise erkek arkadasim uyumakta kendisinin yanina inmek istediğimde ise asaga inebilceğim hersey kirilmakta asaga inemedim baska bir yoldan inmek istediğimde ise önümde yikanmıs yünler serilmekteydi üzerinden yu arlanarak gectim ama erkek arkadasimin yanina gidememedim en sonunda beni terk etti lutfen yorumlarsaniz sevinirim tessekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,