RuyaTabirleri.com

Rüyada Çukur Görmek

Rüyada çukur görmek, rüya sahibinin dağılmasına ve hayatının alt üst olmasına neden olacak şeyler yaşayacağına tabir edilir. Musibetlere, kötü ve art niyetli kişilere, can sıkıcı olaylara, manevi çöküşe ve düzenin bozulmasına işaret eder. Rüyada çukur görmek, rüya sahibi için kötü ve zor günlerin geleceğine, büyük borçların altında ezileceğine ve bu nedenle sıkıntıdan tabiri caizse kurdeşen dökecek duruma geleceğine delalet eder. Şans ve fırsat kapılarının kapanması, uğursuzlukların kol gezmesi, her işte mutlaka bir engel çıkması, iyiye giden işlerin de bozulması anlamına gelir.

Rüyada Çukur Kazmak

Dedikodu konusu olmaya yorulur. Rüya sahibi hakkında çıkacak dedikodular nedeni ile kendisini çok kötü hissedecek, toplumda adı çıkacak ve bu nedenle itibarı zedelenecek demektir. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüya sahibiyle uzaktan yakından ilgili olmaması nedeni ile rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve çok kafaya takacak diye ifade edilir.

Rüyada Çukur Kapatmak

Rüya sahibinin bazı gerçekleri inkâr etmesi ve onların üzerini kapamaya çalışması anlamına gelir. Rüyasında çukur kapadığını gören kişi, doğruluğunu ve gerçekliğini kendisinin de bildiği bir şeyi inkâr ederek başkalarının öğrenmesine engel olmaya çalışacaktır.

Rüyada Çukura Düşmek

Bütün aksiliklerin üst üste geleceğine ve şansızlığın bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına işaret eder. Rüyada çukura düşmek hayatın olumsuz yönde ilerlemesi anlamına gelir.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Hayatın yoluna girmesine, üzüntülerin bitmesine, işlerin kolaylaşmasına, hafiflemesine ve açılmasına tabir edilir. Rüya sahibi rahat bir nefes alacak ve her geçen gün işleri daha da iyiye gidecek, yavaş yavaş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek

Rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan belalı olaylara ve belalı kişilere ve bunlardan gelecek zarara işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,