RuyaTabirleri.com

Rüyada Çul Görmek

Rüyada çul görmek, rüyayı gören kişinin geçim derdine düşeceğine bu nedenle sadece kendi yaşamına yoğunlaşacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok malı mülkü olacağına fakat hiç birinin maddi değerinin bulunmayacağına, ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Çul Çaput Görmek

Rüyada çul çaput görmek, rüyada çul görmenin tam aksine hayırlara yorulur ve rızkın artacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin elinin para göreceğine, hanesindeki konforun ve lüksün de artacağına yorulur.

Rüyada Çul Dokumak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse dişi ve tırnağı ile kazıyarak bir yerlere geleceğine fakat çalışmalarına karşılık bulunduğu noktanın aslında emeklerinin karşılığında çok az kaldığına alamet eder.

Rüyada Bez Parçası Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek, şifa olmayacak ve menfaat sağlamayacak işler yapacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, deyim yerindeyse rüya sahibinin günü kurtarmayı kazanç sayacağına tabir edilir.

Rüyada Kumaş Parçaları Görmek

İki şekilde değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda yeni ve temiz kumaş parçaları görmesi zenginlik olarak kabul edilir ve daha fazla para kazanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda eski, yırtık ve pis kumaş parçaları görmesi de tam tersi şekilde fakirlik, yokluk, maddi zarar ve ziyan olarak yorumlanır.

Rüyada Çaput Görmek

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse kendi yağında kavrulacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, parasının ve malının çok olmamasına rağmen, huzurunun ve saadetinin bitmeyeceğine, hayatının neşe ve keyif içinde, gürültüden patırtıdan, sağlık sorunlarından ve geçim derdinden uzak geçeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: