RuyaTabirleri.com

Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, kişinin devlet kapısında bir meslek sahibi olmasına yorulmaktadır. Bu tarz rüyalar genellikle iş ve çalışma hayatı ile ilgilidir. Rüyasında cumhurbaşkanı gören kişi, yakın zamanda terfii alır, yüksek bir makama çıkar. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Herkesin imreneceği nadir kimseye nasip olan bir mülke, makama ve mevkiye sahip olmaktır. Atanmayı bekleyen bir kişi bu rüyayı görse yakın zamanda atanarak devlet işine sahip olur. Bazen de bu rüya tüm dileklerin gerçekleşmesine ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Sohbet Etmek

Rüyasında cumhurbaşkanı ile sohbet eden kimse, toplum içinde meşhur, çok güçlü ve yüksek bir makama sahip bir adamın yanında yer alır ve ondan yardım görür. Aynı zamanda bu rüya işinde ilerlemeye, oldukça parlak ve güzel bir geleceğe sahip olmaya, iş yaşamında hiç zorluk çekmeden yükselmeye ve başarılı olmaya yorulmaktadır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu gören kişi, eğer bu iş için ehil bir adam ise çok büyük bir mala konar veya saltanata erişir. Bu rüya bazen herkese ilmiyle yardım eden ve çoğu kimsenin sıkıntılarının geçmesine neden olan, toplumun daima hayır gördüğü kudretli bir adama işarettir. Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse eğer iş arıyorsa çok hayırlı ve kazançlı bir işi olur. Dilekleri ve muratları varsa yakın zamanda hepsine birden kavuşur. Makamı artar ve insanlar arasındaki derecesi yükselir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Bir Şehre Geldiğini Görmek

Rüyasında cumhurbaşkanı bulunduğu şehre gelse, o yıl o şehir halkı için sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin olacağına işarettir. Bu rüya nimetlerin pahalılığına, kuraklığa veya toplum içinde nifak çıkaran kişilerin türemesiyle beraber huzurun ve asayişin bozulmasına yorulmaktadır. Bazı alimler içinde böyle bir rüya, o topluma inecek nimetlerin ve bereketin habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!