RuyaTabirleri.com

Rüyada Cünüp Görmek

Rüyada cünüp görmek, isteksiz ve umutsuz olarak girilecek işlerden hayır gelmeyeceği şeklinde tabir edilir. İnanmadan, kendine güvenmeden, karamsar ve çekimser olarak bazı adımlar atmaya ve başarısızlığa düşmeye yorulur. Şerli ve musibetli olaylar yaşamaya, uğursuz olacak kararlar almaya, Allah katında kabul olmayacak dileklerde bulunmaya, günaha sürüklenmeye ve hatalı, eksik ve kusurlu işler yapmaya tabir edilir.

Rüyada Cünüp Gezmek

Ayıplanmaya, hor görülmeye ve kötü anılmaya neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da böyle sözler söylemeye işaret eder. Art niyetler taşımaksızın yapılacaklar yüzünden toplum tarafından yargılanmaya bu nedenle kötü ve üzgün günler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Cünüp İken Namaz Kılmak

Muradın gerçekleşmemesine, hayallerin, duaların, isteklerin de yerine gelmemesine delalet eder. Hayal kırıklığına ve maddi zarara neden olacak işlere atılmaya, emeklerin boşa gitmesine, bereketin ve de verimin düşmesine delalet eder.

Rüyada Cünüp İken Camiye Gitmek

Zayıf anlarda yapılacak yanlışlara, kötü ve hileli kişilerin aklına uymaya bu nedenle eşe dosta muhtaç olmaya ve düşman sevindirecek kadar kötü hallere gelmeye alamet eder. Kötü izlenim nedeni ile kısmetlerinden olmaya yorulur.

Rüyada Cenabet Olmak

Bilgiyi ve sermayeyi aşan işler yapmak suretiyle mutsuz olmaya, ideallerini yerine getirememeye, rakiplerine yenilmeye, maddi olarak küçülmeye, zayıflamaya ve güç kaybetmeye rivayet edilir. Birinciliği düşmana kaptırmak anlamına gelir.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak

Dileklerin kabul olmayışı, alın terinin boşa gitmesi, fedakârlıkların ve çalışmaların layık olduğu takdiri almaması, hakkın da verilmemesi şeklinde kabul edilir. Uğursuzluk demektir. Güzel başlangıçların, kötü şekilde sonlanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Cenabet Kadın Görmek

Kötü günlerin yaklaştığına delalet eder. Fayda getirmeyecek kimselerle karşılaşmaya, onlara inanmaya, umut bağlamaya, sonra da yarı yolda bırakılmaya ve üzülmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,