RuyaTabirleri.com

Rüyada Çürük Görmek

Rüyada çürük görmek, ruhsal olarak kişiyi ele geçiren zenginlik, sefahat ve lükse düşkünlük gibi durumların artması sonucunda tüm manevi değerlerin kaybedileceğini, kişinin anne babası da dahil olmak üzere pek çok aile üyesine ve kendisini sevenlere sırtını döneceğine işaret eder. Çürük görmek, aşırı inatla yaklaşılan bir durumdan istenilen faydanın sağlanamamasına, üstelik kişinin kendisini zorlamasına rağmen beklediği başarılara bir türlü kavuşamayacak oluşuna da tabir edilir. Zevklerin kişiyi ele geçirmiş olduğunun ve iradenin kullanılması gerektiğinin de altını çizen rüya, yanlış girişimler veya aldatılmalarla karşı karşıya gelinebileceğini, kişinin maddi anlamda yatırım yaparken çok dikkatli davranması ve tecrübeli kişilere danışarak yola çıkması konusunda uyarıda bulunur.

Rüyada Çürük Elma Görmek

İslami olarak çürük elma görmek kişinin çok büyük günahlar işlediğine ve hatta başkalarının canına kast edecek kadar kötü hareketler içinde olması nedeni ile büyük uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağını, bir an önce işlediği tüm günahlar için af dilemesi gerektiğini işaret eder. Çürük elma görenlerin gerçek dostları yoktur ve karşılarına sürekli olarak dolandırıcı, çıkarcı ve kötü niyetli kişiler çıkar. Hayat tarzının yanlış olduğunun altını çizen rüya, kişiye adımlarını dikkatli atması gerektiğini söylerken, aynı zamanda da kişiye doğru yolu bulabilmesi için ailesiyle beraber hareket etmesi gerektiğini de bildirir.

Rüyada Çürük Sebze Görmek

Çürümüş sebzeler kişinin maneviyatındaki bozulmalara ve psikolojik olarak da sağlıklı bir imaj çizmediğine işarettir. Hareket ve ifadelerinde genellikle tutarsızlık olan rüya sahibinin aşırı uçlarda dolaşan yaşantısının aşırı dikkat çekmesi ve rahatsızlık vermesi sonucunda işini kaybedebileceğini işaret eder.

Rüyada Çürük Görmenin Psikolojik Yorumu

Güvensizlik ve kuşkuların kişiyi sardığını, herkese karşı olumsuz bir yaklaşım içinde olunduğu anlamına gelir. Aile üyelerinin kişiye karşı kumpas kurduğu ya da onu tuzağa düşürmek istediği gibi normal olmayan düşüncelere sahip olan kişilerin yardım almaları gereken psikolojik durumlarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: