RuyaTabirleri.com

Rüyada Çürük Yumurta Görmek

Rüyada çürük yumurta görmek, yakın geçmişte yapılan bir hatanın kişinin beklemediği bir anda karşısına çıkacağına veya kendisini çekemeyen kimseler tarafından yüzüne vurulmasıyla zor anlar yaşayacağına tabir olunur. Keyif kaçıran, aile üyelerini de etkileyecek bazı olumsuz haberler almak ve bu yüzden bir süre moralsiz olmak demektir. Kişiden kaynaklanan bir hata dışında yakın aile üyelerinden birinin sorumluluklarını ihmal etmesi yüzünden ev içinde gergin anlar yaşamak ve bu kimseyle nahoş konuşmalar yapmak anlamına da gelir. Birden fazla çürük yumurta görmek kişinin çevresinde güvenilmez insanların fazlalığına yorumlandığı için sır verirken, iş yaparken veya ortaklık kurarken çok dikkatli olunması hususunda bir uyarıcı olarak da görülmelidir.

Rüyada Çürük Yumurta Yemek

Bilerek yapılan bir yanlışın kişinin hedeflerine ulaşmasında ciddi bir engel teşkil edeceğini ve yapılan planların bozulacağını ifade eder. Bir müddet iş dengesinin bozulması, sağlık problemleri nedeniyle yaşanan sıkıntılar yüzünden verimliliğin düşmesiyle bir miktar para kaybının gündeme gelmesi gibi anlamlara gelir. Rüya sahibinin deneyimsiz olduğu bir alana girerek iş yapması sonucu yaşayacağı hayal kırıklığını da temsil eder.

Rüyada Çürük Yumurtayı Çöpe Atmak

Yaşadıklarından dersler alan ve hatalarının farkına varan rüya sahibinin daha tedbirli hareket ederek arzu ettiği iş hayatına kavuşacağına ve hedeflerini büyüterek daha büyük işler başarıp adından söz ettireceğine yorumlanır. Düşmanlara karşı temkinli olmak ve tehlikeleri önceden sezerek önlem almak sayesinde var olan sıkıntılı süreci en doğru şekilde atlatmak, moral motivasyon konusunda kendini iyi hissetmek demektir.

Rüyada Çürük Yumurta Görmenin Psikolojik Yorumu

Düşüncelerdeki karmaşaya ve kişinin hayatında bir süredir mevcut olan düzensizliğe vurgu yapar. Kişinin zayıf olduğu alanlarda kendisini ispat etmeye çalışması sonucu zamanını boşa harcadığını, etkili olabileceği yönlerini kuvvetlendirerek daha olumlu sonuçlar elde edebileceğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!