RuyaTabirleri.com

Rüyada Çuval Görmek

Rüyada çuval görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan sürpriz gelişmelere işaret eder. Kişinin tamamen ümidini kestiği kişilerden hayırlı haberler almasına ya da hayır gelmeyeceğinden emin olduğu ve gözden çıkardığı işlerden bir anda hayır bulacağı gelişmeler yaşamasına delalet eder. Bazı rüya tabirleri çuvalı kısmetsizlik olarak tabir eder. Rüya sahibinin mutsuz olacağını işaret ettiğini söyler. Rüyada çuval görmek, bazı şeyleri koruma altına almak anlamına da gelir.

Rüyada Dolu Çuval Görmek

Büyük bir kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğine ve kişinin yorulmasına, çabalamasına ya da zahmet çekmesine gerek kalmadan o kısmetin sahibi olacağına delalet eder. Kişi, eline geçecek bu kısmeti doğru şekilde kullanırsa bu işten büyük hayır görecek demektir. Dolu çuval bereketin, bolluğun, nimetin, şansın ve uğurun işaretidir.

Rüyada Boş Çuval Görmek

Rüya sahibinin boş çalışmasına işaret eder. Kişinin aldığı bir kuru maaştır ve onun da kıymeti yoktur. Ev içinde darlığın, geçim sıkıntısının ve kısmetsizliğin yaşanacağına tabir edilir. Boş çuval rüya sahibinin işten yana şansının olmadığına yorulur.

Rüyada Çuval Taşımak

Rüya sahibinin gözü gibi bakıp, koruyup kolladığı bir eşyasını sürekli üzerinde taşıdığına tabir edilir. Kişi için manevi değeri çok büyük bir objenin zarar görmemesi ya da kaybolmaması için verdiği uğraşa işaret eder.

Rüyada Çuval Dolusu Buğday Görmek

Zorluk ve zahmet çekerek ama karşılığını alarak kazanılan rızka ve kazanca delalet eder. Rüya sahibi geçim derdine düşmemek ve ailesini en iyi şartlarda yaşatmak için tüm hayatını neredeyse çalışmakla geçirecek ama maddi anlamda karşılığını alacaktır.

Rüyada Çuval Çuval Altın Görmek

Mutluluk, zenginlik ve berekettir. Rüya sahibini kalkındıracak ve servet sahibi yapacak hayırlı bir iş yapmasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Çuval Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yasemin (21 Kasım 2015 saat: 12:31)

  Merhaba, iki evre vardı birincisinde savaş gibi bir durum var ama bu tüm dünyada ve çamurlar pislikler herkes bir kaçış içinde. 2. Evre de ise bu savaşlar bitiyor ve evime geliyorum ama devasal dinazor ortaya çıkıyor evimin içine giriyorlar ben kaçıyorum. Yavru dinazorlar da var aslında her sahnesi aklımda ama daha sonra evin çatısına çıkıyorum orada ünlüleri görüyorum çuvallar boncuklar boyalar dikiş iğne iplik v.s.. Bunu bana yorumlarsniz çok memnun olurum. Saygılar

 2. Mustafa çetin (28 Temmuz 2015 saat: 13:28)

  Karanlık bir havada bir inşaatın önünde yanyana sıralanmış çuvallar vardı, içinde ayrı boylarda demirden çiviler ve murç bezeri nesneler vardı bunlardan cebime izinsiz olarak biraz koyup uzaklaştım ama orda kimse yokdu, bu yaptığımın hırsızlık olduğunu biliyordum

 3. ayşe kanat (17 Mart 2015 saat: 15:23)

  Rüyamda kaynanamla bilikte kuyumcuda iki yüzük kaynanam kendine alıyordu yüzük ler beyez tasli altindi ardinda kaynanam bir çuval ekmek aliyordu ve cuvali alip eve gidiyorduk evde eltimin annesi halasi benim dedikodumu yapiyorlardi bende seslerini duyuyordum

 4. ragip genç (21 Ocak 2015 saat: 11:35)

  Eşim hamile cinsiyet belli değil. Rüyamda eşimi kontrole goturuyorum doktor oh oh masallah deyip doğumu yapıyor 4 aylıkken ben şaşırıyorum.bebek herşeyi tam sağlıklı hareketli ama bacakları kalın ve kudretli güçlü ve iri kucağıma alıp camdan bakıyorum yanan ve kül olan boş bir çuval gorunum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,