RuyaTabirleri.com

Rüyada Çuvaldız Görmek

Rüyada çuvaldız görmek, rüyayı gören kişinin uzlaşmacı, anlayışlı, halden anlayan, uyumlu ve herkesle iyi geçinen kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin insanları bir araya getirmek ve onları birarada mutlu tutmaya çalıştığına, küsler arasında barış ve sevgiyi sağladığına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin insanlar arasında köprü olduğuna ve her zaman ortamı yumuşatmak için çabaladığına tabir edilir.

Rüyada Çuvaldız Batması

Rüyayı gören kişinin zor durumlara düşeceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, kötü sözler duyacağına ve hak etmediği muamele ile karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin canının yanmasına neden olacak tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, gözyaşı dökeceğine ve kendisine yapılanları bir türlü hazmedemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Büyük İğne Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamının düzene girmeye başlayacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin rızkının olduğu gibi mutluluğunun ve saadetinin de artacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Dikiş İğnesi Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içinde çok keyifli olacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına rivayet edilir. Rüya sahibi ev yaşantısında eşi ve çocukları ile birlik, bütünlük, anlayış, sevgi ve saygı içinde yaşayacak demektir.

Rüyada İğne İplik Görmek

Rüyayı gören kişinin fakirlikten, geçim sıkıntısından ve borçlarından kurtulacağına, şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, hanesindeki rızkın da artacağına tabir edilir.

Rüyada İğne Şırınga Görmek

Rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, daima zinde ve genç kalacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!