RuyaTabirleri.com

Rüyada Cüz Görmek

Rüyada cüz görmek, gönül ferahlığına, kalp temizliğine, hayırlı ve güzel ameller işleme niyetine, hidayete ulaşmaya, hayır duaları almaya, dinde olgunlaşmaya ve ilimle bilginleşmeye işaret eder. Rüya sahibinin hak yolunda ettiği duaların ve hayır işlerinin kabul olacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına ve hayat dolu bakar olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuran Cüzü Görmek

Rüyada kuran cüzü görmek de benzer şekilde tabir edilir. Rahata, huzura ve esenliğe kavuşmaya, dünya hayatını yaşarken bir yandan da ahiret hayatı için iyi bir şeyler yapmak için çaba göstermeye, güzel düşüncelerle yola çıkmaya ve hayat boyunca başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Cüz Okumak

Rüyada cüz okuduğunu gören kişinin hayalleri gerçek olur. Rüya sahibi, hayattan yana aradıklarına ve istediklerine kavuşacak demektir. Makbul ve helal olan yollardan gitmeye, sünneti ihmal etmemeye ve yaradını bir an olsun unutmamaya işaret eder.

Rüyada Elif Cüzü Görmek

Rüyada elif cüzü görmek, Allah aşkına ve onun elçilerinin yolunu tutmaya, dinin temel ilkelerine ve kaidelerine vakıf olmaya, onları gerçek duygularla yerine getirmeye tabir edilirken bir yandan da kişinin hem vatana ve millete hayırlı biri olmaya hem de Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasında olmaya gayret ettiğine alamet eder.

Rüyada Elifba Görmek

Rüyada elifba görmek, kişinin ertelediği ve askıya aldığı plan ve projeleri yeniden gözden geçireceği ve bunları gerçekleştirmek için bir kez daha atılım yapacağı anlamına gelir. Kişi bu denemesinde muvaffak olacak demektir.

Rüyada Kuran Harfleri Görmek

Rüyada kuran harfleri görmek, Allah’ın lütufları ile karşılaşmaya, âlim kimselerden olmaya, insanlara yol göstermeye, akıl ve nasihat vermeye işaret eder. Rüya sahibinin bilgide cömert olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!