RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada dağ gören kişi ülke yönetiminde söz hakkı bulunan üstün yetkilerle donatılır, işinde bulunabilecek en üst mevkie erişir, toplum içinde otorite, söz ve saygınlık sahibi olur. Rüyada bir dağın zirvesinde Allah’a el açıp ona şükreden kişi hayatı boyunca adaletli ve vicdanlı bir kişi olacak demektir.

Eğer bir kimse rüyasında bir dağın yamacında dini vecibesini yerine getiriyorsa devletin üst kademelerinde resmi bir görevde, geniş yetkilerle bir memurluk işine atanır. Bir kişi eğer rüyasında dağdan indiğini görürse maddi zarara ve kayıplara uğrar. Bir kişi dağda rampa bir yoldan çıktığını görürse bu onun yaşayacağı vicdan azabına delalet eder.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyasında dağa tırmandığını gören kişi, dişiyle tırnağıyla kazıyarak, kazancına haram bulaştırmadan iyi bir yerlere gelecek ve işinde başarılı olacak demektir.

Rüyada Dağ Yolu Görmek

Rüyada dağ yolu gören kişi, mecburi olarak vatanından ayrılacak demektir. Dağ yolu aynı zamanda keder, üzüntü ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Dağ Taş Görmek

Rüyada dağda taş görmek iyi değildir. İnsanların bir türlü üzerinde görüş birliğine varamadığı için bir birini yedip durduğu bir konuya delalet eder.

Rüyada Dağda Yürümek

Rüyada dağda yürüdüğünü gören kişi dünya malından ve nimetlerinden payına düşeni alacak demektir.

Rüyada Dağda Kar Görmek

Rüyada dağda kar olduğunu ya da dağa yağmur yağdığını görmek çok iyidir, güzel ve mutluluk verici, hayırlı şeylerin olacağına delalet eder.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak

Rüyada dağdan yuvarlanmak ya da düştüğünü görmek kişinin yaptığı hatalar nedeni ile işini, kazancını ve koltuğunu kaybetmesi anlamına gelir.

Rüyada Dağın Yandığını Görmek

Rüyada dağın yandığını görmek herkesin tanıdığı birinin öleceğine ya da ülke başkanın hezimete uğramasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: