RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağdan Düşmek

Rüyada dağdan düşmek, özellikle iş ve kariyer hayatı ile ilgilidir ve uzun zaman zirvede bulunan veya başarılı bir süreç geçiren kişilerin beklenmedik gelişmeler sonucu bulundukları konumu kaybetme riski ile karşılaşacaklarına alamettir. Dağdan düşerek yaralandığını görmek mesleki bir uyarıya, beklenen terfinin gelmemesine veya istenmeyen bir tayine işaret ettiği gibi, özel sektörde çalışan veya kendi işi olanların yaptıkları ortaklıklar neticesinde zarara uğrayacaklarını ve bir miktar para kaybı yaşayabileceklerini ifade eder. Dağdan düşmek kişinin yaptığı hatalara da dikkat çeken uyarıcı mahiyeti olan bir rüya olarak değerlendirilmelidir. Rüya sahibinin emin olmadan adım atmaması gerektiğine ve özellikle yakın çevresinde bulunduğu konuma göz dikmiş kişilerin olabileceğine dikkat çeker.

Rüyada Dağdan Düşüp Ölmek

Bir bitişe işarettir ancak genellikle bu bir işe son vermek yahut yürümeyen bir projeyi sonlandırmak anlamına da gelir. Her şekilde biten veya sona eren bir durumun yepyeni kapıların açılmasına neden olacağına vurgu yaptığı için olumsuz yorumlamamak gerekir ancak kişinin bir müddet sıkıntı yaşayabileceğini de ifade eder. İş yaşantısına son vermek ya da bulunulan makamdan ayrılmak, yeni bir göreve gelmek manasındadır.

Rüyada Dağdan Düşüp Yaralanmak

Rüya sahibinin çok önemli ve ömür boyu unutmayacağı bazı deneyimler elde edeceği bir sürece işarettir ki bu süreç işle alakalıdır. Kendisine düşmanlık eden ya da mevkisinde gözü olan kişileri fark eden rüya sahibinin bu insanlara karşı ilerleyen zamanlarda önlemler alacağını, bu süreçte bazı kayıplar yaşasa da elde ettiği tecrübeler sayesinde daha da güçleneceğine delalettir.

Rüyada Dağdan Düşmenin Psikolojik Yorumu

Yakın çevresi veya sevdiği kişiler tarafından yeterince önemsenmediğini düşünen, gördüğü ilgiden memnun olmayan kişileri simgeleyen rüya, kendini değersiz hissetmenin de ifadesidir. Kişinin geçmiş yaşantısı ile şu anki durumu arasında sürekli kıyaslama yaptığını ve mevcut hayatını beğenmediğini, eski günlere geri dönme isteği yaşadığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!