RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağdan Su Akması

Rüyada dağdan su akması, berekete yorumlanır ve kişinin bir anda elinin bollaşacağını, tüm maddi sıkıntıların birden düzeleceğini bildirir. Ele geçecek bir malın değerli ve temiz olduğunu, hak edilmiş bir miras varsa önündeki engellerin ortadan kalkacağını işaret eder. Dağdan su çıkması aynı zamanda hayırlı bir evlat sahibi olunacağını, kişinin alnının teriyle elde ettiği kazancını ağzının tadıyla harcayacağını ve hanede mutluluğun, huzurun daim olacağını ifade eder. Çok yüksek bir mevkie erişileceğini, bu mevkide iken kişinin gücüne güç katacak işler yapacağını ve kendisinin de planlamadığı bazı başarılar elde ederek ismini geleceğe yazdıracağını tabir eder. Dağdan su aktığını gören kişi kendi işini kurar ve parasının hayrını görür. Resmi işlerin hallolması, müjdeli bir haber almak, sınav sonuçlarının lehte olması ve işe başlamak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Kaynak Suyu Çıktığını Görmek

Kaynak suyun bir dağdan çıktığını görmek rüya sahibinin ömür boyu rahat edeceği bir işe girmesine ve düzenli, her istediğini almasına neden olacak bir kazanca sahip olmasına yorumlanır. Emekliliğe veya emekli olunduğunda rahata ermeye, herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadan, kimseye el açmadan yaşayacak olan rüya sahibinin pek çok mala mülke sahip olacağını da ifade eder.

Rüyada Dağdan Siyah Su aktığını Görmek

Hayra yorulmadığı gibi, beklenmedik bir hastalığın, belanın veya kişiyi uzun süre uğraştıracak aksiliklerin haberini verir. Dağdan siyah su akması rüya sahibinin yeterince fazla olan sorumluluklarının daha da artacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada Dağdan Su Akmasının Psikolojik Yorumu

Verilen emeklerin, uğraşların karşılığını almak isteyen kişilerin aynı zamanda hayatlarını büyük beklentiler üzerine kurduklarını ve hayal kırıklığına uğradıklarında da bu durumlardan çok fazla etkilendiklerine yorumlanır. Duygularını abartılı yaşayan ve hissiyatlarını sürekli ifade etmek isteyen kişileri de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!