RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağınık Ev Görmek

Rüyada dağınık ev görmek, iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi bekârsa anne, baba ve kardeşleri ile arasının açılması ve aralarındaki dirliğin, düzenin, dayanışmanın ve bağın zayıflayıp bozulmasına neden olacak bazı sorunların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi eğer evliyse o zamanda aynı sıkıntıların eşi ile yaşanacağına işaret eder. Bu rüya, aile bireylerinin birbirleri arasında düşeceği çıkmaza ve anlaşmazlığa alamet eder.

Rüyada Dağınık Ev Toplamak

Rüyayı gören kişinin yaşadığı zor günleri atlatmakla meşgul olduğuna, alt üst olan aile yapısını yeniden kurmak için mücadele verdiğine, ev hayatı içinde yaşadığı eski mutlu günlere kavuşmak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Dağınık Eve Misafir Gelmesi

Hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin çözümlere ve çarelere kavuşacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, ev yaşamı içinde aradığı huzur, mutluluğu, keyfi ve ağız tadını yakınlaşacağına işaret eder.

Rüyada Dağınık Oda Görmek

Rüya sahibinin iç dünyasında kopan fırtınalara alamet eder. Kişi, kişisel konularda zor durumda ve içinden çıkılamaz hallerde demektir. Kafa karışıklığına, çekilen sıkıntı nedeni ile hem bedenen hem de ruhen kendini yorgun, kötü, hasta ve yaşlı hissetmeye delalet eder.

Rüyada Dağınık Yatak Görmek

Rüyada dağınık yatak görmek, rüyayı gören kişinin özel hayatı ile tabir edilir ve kişinin gönül işlerinden yana keyfinin yerinde olmadığına rivayet edilir. Rüya sahibi evlilik ya da aşk hayatında sorunlu bir dönem geçirecek ve bu tüm yaşamını olumsuz yönde etkileyecek demektir.

Rüyada Dağınıklık Görmek

Rüyayı gören kişinin karamsar, umutsuz ve çok karasız kalacağı günler geçireceğine, bir süre bu duruma çare bulamayacağına alamet eder. Maddi ve manevi anlamda çöküşe geçmeye, zor durumda kalmaya yorulur ve rüya sahibinin tüm düzeninin allak bullak olması ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,