RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağınık Görmek

Rüyada dağınık görmek, çok fazla uğraşmasına rağmen rüya sahibinin hayatını istediği gibi bir düzene sokamadığına, işleri düzeltememesinden dolayı da maddi sorunların daha uzun süre devam edeceğine, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına işaret eder. Kişinin kendisine bir yol çizememesinden dolayı sürekli eleştiri yağmuruna tutulacağına, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına alamettir. Kafa karışıklığı, odaklanamamak, motivasyon kaybetmek anlamlarına da gelen rüya, kişinin yaşamına dikkat etmediğine, kendisine uyarıda bulunan dostların laflarını dinlemediğine, giderek arapsaçına dönen yaşamından duyduğu memnuniyetsizliğin giderek artacağına işaret eder.

Rüyada Dağınık Yatak Görmek

Evli kişiler için evlilik kurumunu sarsacak gelişmeler yaşanacağına, kişinin eşi ile yataklarını ayıracak kadar büyük sorunlar yaşayacağına, bazen de üçüncü kişilerle kurulan yasak ilişkilerin kişinin evliliğine ciddi hasarlar vereceğine, boşanma ve ayrılık kararlarının alınmasının gündeme geleceğine işarettir. İkili ilişkilerde çıkmazlarla boğuşmanın, bir türlü ortak noktayı bularak uzlaşamayacak olmanın alameti olan rüya bekar erkekler için aşırı çapkınlık yaptıklarının, karşılarına çıkan düzgün insanları fark edemedikleri için yuva kurmakta zorlanacaklarının ve çok geç bir yaşta duygusal değil, mantıklı bir evlilik yapacaklarına yorumlanır.

Rüyada Dağınık Ev Görmek

Boşanmak anlamına gelen rüya, haciz veya iflas gibi durumlarda kişinin tüm yaşamının alabora olacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına alamettir. Dağınık ev yaşlı bir aile üyesinin vefatı üzere çıkacak olan mal, miras kavgalarına, ihtilafa düşmeye, akrabalarla yaşanacak alacak verecek sorunlarına da delalettir. Bu rüya tabiri genel olarak akrabalarla yaşanacak sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Dağınık Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan kararsızlık içinde bulunan kişilerin, hayatlarına dair bir düzenleme yapmakta zorlanmalarına, karmaşa içinde geçen günlere ve hedef tutturamamanın kişide yarattığı sıkıntıya işarettir. Genellikle duygu ve düşüncelerdeki karmaşanın, belirsiz durumların, kaosun ve stresin kişi üzerinde yarattığı baskının rüyada yansıması olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: