RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağıtmak

Rüyada dağıtmak, paylaşıma önem verildiğinin altını çizerken özellikle yaşlı kimselerin vefat etmeden önce evlatlarına haklarını vermek adına vasiyet düzenleyeceklerini, tüm mallarını, parasını eşit bir şekilde sevdiklerine dağıtacağına yorumlanır. Belli bir düzen içinde duran eşyaları dağıttığını görenler ellerindeki paranın kıymetini bilmeden hareket ettikleri için varlık içinde yokluk yaşayacak duruma gelebilirler. Hesapsız, plansız, fazla düşünmeden hareket edildiğini gösterdiği için bir uyarı olarak görülebilir. Evindeki tüm eşyaları dağıtıp, yoksullara ya da ihtiyaç sahiplerine verdiğini görmek ise ailedeki herkese eşit ve hakkaniyetli şekilde davranıldığını, bir yetişkin olarak tüm sorumlulukların doğru şekilde yerine getirildiğini ifade eder. Başkasının malını dağıttığını görmek ise yalana, ikiyüzlülüğe ve kul hakkı yemeye tabir edilir.

Rüyada Yiyecek Dağıtmak

Yüce gönüllü ve iyi niyetli olan rüya sahibinin tüm hayırlarının karşılığını bu dünyada göreceğine, karşısına çıkan her insandan iyilik göreceği gibi, aldığı hayır duaları sayesinde sıkıntıya düşmeden, bolluk içinde yaşayacağına alamettir. Merhametli bir insanla yuva kurmak, maddi konularda dert çekmemek anlamlarına gelir ki özellikle yoksul kimselerin bundan sonraki hayatlarında özellikle maddi konuları düşünmeden rahat bir şekilde yaşayacaklarına, karşılarına çıkan güzel fırsatlar sayesinde rüyalarının gerçek olacağına işarettir.

Rüyada Para Dağıtmak

Hayır işleri ile yakından ilgilenen ve çevresindeki yoksulları gözeten, elindekileri paylaşmayı seven kişilerin gösterdikleri merhametin karşılığını yoğun bir sevgi, saygı olarak geri kazanacağına alamettir. Hem bu dünyada, hem de ahirette karşılığı alınacak güzel, hayırlı işlere imza atıp sevap kazanmak anlamındadır. Kağıt para dağıtan kimselerin aileleri de kendileri gibi, dürüst, haksızlıktan uzak yaşayan, merhametli kimseler demektir. Bozuk para dağıttığını görmek ise mevcut sıkıntıların ortadan kalkacağı günlerin yakın olduğuna alamet eder.

Rüyada Dağıtmanın Psikolojik Yorumu

Sürekli ani duygu değişimleri yaşandığını ve kişinin kararsızlığı nedeni ile harekete geçmekte zorlandığını gösterir. Bazı durumlarda zihinsel yorgunluk nedeniyle yapılan işe adapte olmakta çekilen güçlüğe de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!