RuyaTabirleri.com

Rüyada Daire Görmek

Rüyada daire görmek, rüya sahibinin, yaptığı çalışmalar ve kazandığı başarılar sayesinde ailesinin gözbebeği ve gurur kaynağı olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hayırlı bir kişi olup insanlara yardım edip Allah yoluna çağırdığına, temiz bir amele sahip olup yaşadığı sıkıntılara ve çektiği eziyetlere rağmen Allah yolundan ayrılmadığına tabir edilir.

Rüyada Bir Dairede Çalıştığını Görmek

Rüyada bir dairede çalıştığını gören kişinin, iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağına ve istemediği halde tayininin çıkarıldığına yorumlanır. Eğer rüyayı gören genç biri ise hayırlı bir işe girişeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına ve çocuk çoluğa karışacağına işaret edilir. Yaşlı bir kişi rüyasında dairede çalıştığını görürse beklemediği bir yerden beklemediği bir anda para geleceğine yorumlanır.

Rüyada Daire Çizmek

Rüyada daire çizen kişinin çok sıkıntılı bir döneme girdiğine ve iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve geri döndürülemez sorunlarla ve sıkıntılarla karşı karşıya olduğuna ve en kısa süre içinde bir çözüm yolu ya da bir çıkış bulması gerektiğine delalettir. Rüya sahibi, eğer dairenin içinde yer alıyorsa, ortaya çıkan sorunlarda ya da sorunların çözümlerinde her zaman birileri tarafından yönlendirildiğine işaret edilir.

Rüyada Renkli Daire Görmek

Rüyada renkli daire görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda her zaman hayırlı kişiler ve olaylarla karşılaşacağına ve güzel ahlaklı ve dinin emirlerini yerine getiren bir kişi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Üçgen Görmek

Rüyada üçgen görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır türlü zahmetler ile biriktirdiği para ile hayalindeki evi alacağına ve resmi bir kurum ile yapılacak bir işten büyük bir başarı sağlayıp yüklü miktarda para kazanacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!