RuyaTabirleri.com

Rüyada Daktilo Görmek

Rüyada daktilo görmek, arı gibi çalışkan biri olunacağını ve daha genç yaşta kişinin sahip olacağı başarılarla adını yükseklere yazdıracağını, hangi işe girerse girsin muvaffak olacağını, ailesini gururlandıran işler yapacağını bildirir. El emeği ile kazanç elde etmenin, ikinci bir ek işte çalışarak kısa zamanda para biriktirmeye başlanılacağının da alametidir. Çalışılan işe çok büyük emekler verileceğini, bıkmadan, usanmadan helal lokma yemek için uğraşılacağını, yaşamdan zevk almayı bilerek ama aynı zamanda inançlarına uygun şekilde yaşamayı da ihmal etmeyerek, doğru bir çizgide hayat sürdürüleceğini bildirir. Daktilo gören kimseler, yakın zamanda peş peşe haberler alırlar ve özellikle gelecek haberlerden biri nedeniyle ani bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar.

Rüyada Daktilo Tamir Etmek

Ekmek teknesine önem veren ve küçük de olsa işinin başında duran, sorumluluklarını eksik etmeyen rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni fırsatlar nedeni ile bir anlık kararsızlık yaşayacağını, işini bırakmayı düşünse de riske girmek yerine, kendi işini geliştirmek için uğraşacağını alamet eder. Daktilo tamir ettiğini gören kimsenin ailesinden gizlediği bir banka birikimi olur veya kimseye söylemeden bir mülk satın alır. Para konusunda cimriliğe varacak bir tutum içine girileceğini ve harcamaları aşırı şekilde kısan rüya sahibinin kısa süre sona elinde ciddi meblağların bulunacağını bildirir.

Rüyada Daktilo Hediye Etmek

Sevilen bir kimsenin işe girmesi için aracılık etmek anlamına gelir. Rüya sahibine gelerek yardım isteyecek bir tanıdığa, kişiden borç isteyecek arkadaşlara da yorumlanır. Bir bayana daktilo hediye ettiğini gören kimseler, akrabalar arasında çıkacak dedikodular nedeniyle sorunlar yaşarlar.

Rüyada Daktilo Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin içinde biriktirdiği duygularını dışa aktarmak için sabırsızlık çektiğini, günlük hayatında karşısına çıkan tanıdık tanımadık herkese hayatını anlatmaya başladığını, çoğunlukla insanların kendisinden sıkılmalarına neden olduğunu ifade eder. Kendisiyle fazla haşır neşir olan kimseleri de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!