RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalgalar Görmek

Rüyada dalgalar görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı meşakkate, zorluğa ve zahmete alamet eder. Rüya sahibinin çok kötü bir dönem geçireceğine, bu dönemde elinden gelen tüm çabayı göstererek kendisine bir hayli yükleneceğine, sinirlerini, sabrını zorlayacağına, fedakârlıklar yapacağına, hayatını belli bir düzende tutmak için tabiri caizse insanüstü bir çaba ile çalışacağına rivayet edilir.

Rüyada Dalgalar Arasında Kalmak

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı olumsuz gelişmelere alamet eder. Rüya sahibine adeta ders olacak nitelikteki olayların meydana geleceğine, bu sürecin kendisini çok yıpratacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Dalgalar İçinde Kalmak

Rüyayı gören kişinin ruh halini, yaşamını, işlerini alt üst edecek, maddi zarar etmesine neden olacak, onu gelecek kaygısına sürükleyecek, hayat gailesine düşürecek, düşündükçe içine sıkıntı verecek, adeta üzerine afakanlar basmış gibi hissetmesine neden olacak durumların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Dalgalardan Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin kafasının boşalacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına, başarılarının çoğalacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına rivayet edilir.

Rüyada Dalgaların Kıyıya Çarpması

Rüyayı gören kişinin bütçesini sarsacak, aylık giderlerinin katlanmasına neden olacak, onu büyük bir mali çıkmaza götürecek ve neredeyse varını yoğunu kaybetme noktasına getirecek bazı musibetlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Dalgaların Üstüne Gelmesi

Rüyayı gören kişinin sorunlarının arka arkaya geleceğine, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine rüya sahibinin çoğu bulmuşken azına razı olmak zorunda kalacağına, imkânlarını kaybedeceğine ve üstesinden gelmekte güçlük çekeceği durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: