RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalmak

Rüyada dalmak, rüyayı gören kişinin malını, parasını, huzurunu, rahatını ve sağlığını kaybedeceği adımlar atabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisini başarısızlığa ve mutsuzluğa sürükleyecek, kazalara ve belalara sokacak girişimlerde bulunabileceğine bu nedenle de zor, kötü ve ağır günler geçirebileceğine işaret eder. Düşünmeden, hesaplamadan, tabiri caizse ölçüp biçmeden hiçbir işe atılmamak gerektiğine alamet eder.

Rüyada Denize Dalmak

Rüyayı gören kişinin uğursuzluklarla karşılaşacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin sonradan çok pişman olacağı işlere yatırım yapacağına ve hayal kırıklığı yaşayarak, umduğunu bulamayacağına yorulur.

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya dalmak iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda bulanık, çamurlu dolayısıyla da dibi görülmeyen bir suya dalması, girişimde bulunduğu işlerde zarar edeceği anlamına gelirken temiz ve dibi görünen suya dalması zafer kazanmaya, ön plana çıkmaya ve ilerlemeye yorulur.

Rüyada Havuza Dalmak

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü kaybetmesine, maneviyatının da çökmesine sebep olacak bazı işlere emek vereceğine fakat emeklerinin, hayallerinin ve parasının boşa gideceğine bu durumun da yokluğa, sıkıntıya ve meşakkate düşmesine neden olacağına delalet eder.

Rüyada Denizin Dibine Dalmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse gözünü karartarak bir takım kararlar alacağına bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine sonra da kendisini zorluklara sürükleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yanlış, eksik ve kusurlu işler yapması nedeniyle hayatı ve düzeni alt üst olacak demektir.

Rüyada Daldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de düşünceli olacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve başına gelenler yüzünden hep kendisini sorumlu tutacağına alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının, hatalarının bedeli olduğunu düşüneceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,