RuyaTabirleri.com

Rüyada Damacana Görmek

Rüyada damacana görmek, rüya sahibinin, yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kazanacağı yüklü miktarda paraya ve hanesi içinde yaşanacak ve çok uzun yıllar sürecek bolluk ve berekete tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına ve her daim Allah yolunda çalışıp hayır işlerine kendisini adayacağına yorulur.

Rüyada Damacana Su Görmek

Rüyada damacana su gören kişinin, hanesi içinde uzun zamandır yaşanan dertlerin, sorunların ve sıkıntıların en kısa sürede son bulacağına ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine tabir edilir.

Rüyada Damacana İle Su Taşımak

Rüyada damacana ile su taşımak, rüyayı gören kişinin, gelmesini dört gözle beklediği ve hayırlı bir iş için kullanacağı paranın biraz geç geleceğine ve geldiğinde de birisinin büyük bir sıkıntısının çözümünde kullanılacağına işaret edilir.

Rüyada Damacanayı Sırtında Taşımak

Rüyada damacanayı sırtında taşımak, rüya sahibinin, iş hayatında hiç beklemediği bir anda eline yüklü bir paranın geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Cam Damacana Görmek

Rüyada cam damacana görmek, hayırlı bir yerde kullanılmak üzere harcanan büyük miktarda paraya delalet edilir. Aynı zamanda, aile bireylerinin birbirlerine destek verdiklerine tabir edilir.

Rüyada Damacanaya Su Doldurmak

Rüyada damacanaya su doldurmak, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bazı sorunların yaşanacağına ve destek olarak gelecek bir miktar para sayesinde bu sorunun ortadan kalkacağına işaret edilir.

Rüyada Damacanadan Su Boşaltmak

Rüyada damacanadan su boşaltmak, iş hayatında yaşanan büyük bir sıkıntının aile bireylerinin desteğiyle son bulacağına yorulur.

Rüyada Damacananın Boş Olması

Rüyada damacananın boş olması, rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı başarılar sayesinde sürekli kendisine ödenecek bir miktar paraya sahip olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: