RuyaTabirleri.com

Rüyada Dana Eti Görmek

Rüyada dana eti görmek, çok önemli gelişmelerin eşiğinde olunduğunu ve yakın zamanda geçmişe kalın bir çizgi çizerek, geleceğe çok daha iyi şekilde konsantre olunacağını ifade eder. Yeni başlangıçlar için güç ve irade sahibi olarak adımlar atacak olan rüya sahibinin rızkının artmasıyla borçlarını çok daha kısa süre içinde ödeyeceğine, elini ayağını toparlayıp ailesine de maddi destekte bulunacağına delalettir. Dana eti iş değişikliği yapmak, mevcut işi büyütmek için kredi çekmek veya ortak alarak sermayeyi artırmak demektir. Daha geniş faaliyet alanına sahip olmak için gece gündüz çalışarak geliri ikiye katlamak demektir. Eğer sağlık ile alakalı problemler söz konusu ise yavaş yavaş ama etkili şekilde şifa bulmaya yorulur. Okul hayatının da, iş hayatının da başarılı geçeceğine, maddiyatla alakalı her türlü bolluğun ele geçeceğine tabirdir.

Rüyada Dana Eti Yemek

Çiğ dana eti yemek hiç hak edilmeyen, tamamen kötü niyetle söylenmiş sözler nedeniyle incinmek manasındadır. Aynı zamanda istemeyerek de olsa haram mal kazanmaya yorumlanır. Çiğ et yiyen kişiler hastalanırlar. Pişmiş dana eti yemek helal kazanç elde edilecek işlerle uğraşmaya ve dua alınacak hayırlara vesile olmaya delalettir. Kokmuş, bozulmuş dana eti yediğini görmek ise iftiraya uğramaya veya haksızlıklarla karşılaşmaya, alacaklarını tahsil etmekte güçlük çekmeye işarettir.

Rüyada Dana Eti Haşlamak

Allah korkusu ile hareket edildiğini ve her zaman hak gözeterek yaşanıldığını, kimsenin arkasından konuşmadan, harama uzanmadan ve doğruluktan şaşmadan, iyi bir mümin olmaya çalışıldığını tabir eder. Hayallerine ulaşıp, muradına eren rüya sahibinin el açıp sahip oldukları için Allah’a dua edeceğini, adaklarını yerine getireceğini de bildirir.

Rüyada Dana Eti Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkese kaşı güçlü görünmek isteyen ve zayıflıklarını, yetersizliklerini gizleyen kişilerin ifadesidir. Hayatta kalmak için her zaman savaşan, çok güçlü bir karaktere sahip olunduğunu bildirir. Ailesine kol kanat geren ve onların sorumluluklarını üzerine alan kimselerin gördüğü rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!