RuyaTabirleri.com

Rüyada Dana Görmek

Rüyada dana görmek güzel huylu ve yumuşak mizaçlı olmaya delalet eder. Rüyasında dana gören kişinin kalbi iyiliklerle doludur, Allah katında günah olan hiçbir şeye el uzatmaz, kimse hakkında kötü konuşmaz, doğru yoldan ayrılmaz diye tabir edilir. Rüyada dana gören kişi güvenilir ve dürüst kimsedir, bu nedenle gerek aile içinde, gerek iş hayatında, arkadaşları ve dostları arasında dürüstlüğü ve iyi kişiliğiyle bilinir.

Rüyada dana görmek aynı zamanda, anlayışlı, sevecen, asil, iyi eğitimli, dedikodusu olmayan, yardım sever kişilere de işaret eder. Rüyada dana görmek tez canlı ve hayat dolu olmaya da delalettir. Rüyada dana görmek rüya sahibinin çevresinde zengin ve arkası sağlam kişilere olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dana Kesildiğini Görmek

Kısmettir, kişinin bir işten nasiplenmesine ve ekmek parası çıkarmasına delalet eder. Rüya sahibinin rızkı artacaktır.

Rüyada Dana Kafası Görmek

Rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacağına inandığı ve düşündüğü bir işten gerçekten de hayır geleceğinde işaret eder. Yani hayırlı olacak olan bir işin başının görünmesi anlamına gelir.

Rüyada Dana Saldırısı

Rüya sahibinin arkasından gıybet edip duran birileri olduğuna, bu kişilere itibar edip onların güler yüzüne inanmaması gerektiğine delalet eder. Rüyada dana saldırısı, rüya sahibinin ticaret hayatındaki güçsüz ve önemsiz rakiplerine de işaret eder.

Rüyada Dana Eti Görmek

Hakkıyla kazanılan para ve rızık anlamına gelirken, rüya sahibi için yeni bir kazanç kapısı açılacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Buzağı Sevmek

Rüya sahibinin başındaki dertlerden kurtulması ve eski şen şakrak günlerine dönmesi şeklinde açıklanır.

Rüyada Dana Satın Almak

Uğursuzluklardan ve kısmetsizliklerden kurtulmak, çok iş almak, mutlu haberler duymak, sağlığına kavuşmak olarak ifade edilir. Rüya sahibi için gelen günlerin güzel olduğu yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,